Samsung Galaxy S9 będzie ostatnim w serii – co dalej?

Newsy

Samsung w tym miesiącu zaprezentuje nową generację flagowców. Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ zostaną pokazane już 25 lutego na konferencji Samsung Unpacked 2018. W przyszłym roku jednak możemy już się pożegnać z linią S. Co nas czeka?

Żegnaj Galaxy S, witaj Galaxy X

Plotki głoszą, że Samsung w przyszłym roku nie wypuści kolejnego modeli z linii Galaxy S. Musiałby się pojawić Galaxy S10, następnie S11 i tak dalej… To wprowadziłoby niezbyt pociągającą nazwę. Dlatego rozważana jest opcja Galaxy X, który nie tylko pozwoli na dodanie świeżości i zrewolucjonizowanie serii (być może pojawi się w końcu składany smartfon), ale także zahaczy o pomysł Apple i wydanie na rynek iPhone X, który wprowadził wiele nowości względem standardowych modeli.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Jakie smartfony Samsung zaprezentuje w tym roku?

W tym roku pojawi się także Galaxy Note9. Mamy zatem podobną sytuację jak w przypadku Galaxy S9. Samsung nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia. Na nie będziemy musieli poczekać jeszcze dobre kilka miesięcy. Możemy jednak przypuszczać, że z dużym prawdopodobieństwem zmiany w nazewnictwie się pojawią.

źródło: Gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x