Huawei P11/P20 zostanie zaprezentowany 27 marca

Newsy

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej plotek o Huaweiu P11/P20 – o jego specyfikacji, nazwie i wyglądzie. Wygląda na to, że najnowszy smartfon Chińczyków nie zostanie zaprezentowany na nadchodzących targach MWC, a 27 marca na wydarzeniu w Paryżu.

Tego dnia poznamy wszystkie tajemnice skrywane przez tytułowy smartfon. Nawiązując do wcześniejszych przecieków, Huawei P11/P20 ukaże się w co najmniej trzech wariantach: P11/P20, P11 Plus/P20 Plus i P11 Lite/P20 Lite. Niektóre źródła informują także o istnieniu wersji Pro, która ma mieć wycięcie jak w iPhonie X. Warto wspomnieć, że niektóre modele z wymienionych mają zadebiutować nie z dwoma, a z trzema tylnymi aparatami. Niestety nie wiemy jeszcze, jak będzie brzmiała finalna nazwa wspomnianych urządzeń – P11, P20 czy jeszcze inaczej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Samsung inwestuje w rynek kryptowalut

Miejmy nadzieje, że przynajmniej jeden z tych smartfonów będzie miał ekran w formacie 18:9, gdyż oferuje on znacznie lepsze zagospodarowanie przestrzeni. „Zwykłe” P11/P20 i P11 Plus/ P20 Plus najprawdopodobniej zostaną wyposażone w najnowszy procesor HuaweiaKirin 970. Nie wiadomo natomiast co znajdzie się w środku wersji Lite.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x