Huawei P11/P20 zostanie zaprezentowany 27 marca

1 minuta czytania
Komentarze

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej plotek o Huaweiu P11/P20 – o jego specyfikacji, nazwie i wyglądzie. Wygląda na to, że najnowszy smartfon Chińczyków nie zostanie zaprezentowany na nadchodzących targach MWC, a 27 marca na wydarzeniu w Paryżu.

Tego dnia poznamy wszystkie tajemnice skrywane przez tytułowy smartfon. Nawiązując do wcześniejszych przecieków, Huawei P11/P20 ukaże się w co najmniej trzech wariantach: P11/P20, P11 Plus/P20 Plus i P11 Lite/P20 Lite. Niektóre źródła informują także o istnieniu wersji Pro, która ma mieć wycięcie jak w iPhonie X. Warto wspomnieć, że niektóre modele z wymienionych mają zadebiutować nie z dwoma, a z trzema tylnymi aparatami. Niestety nie wiemy jeszcze, jak będzie brzmiała finalna nazwa wspomnianych urządzeń – P11, P20 czy jeszcze inaczej.

Zobacz także: Samsung inwestuje w rynek kryptowalut

Miejmy nadzieje, że przynajmniej jeden z tych smartfonów będzie miał ekran w formacie 18:9, gdyż oferuje on znacznie lepsze zagospodarowanie przestrzeni. „Zwykłe” P11/P20 i P11 Plus/ P20 Plus najprawdopodobniej zostaną wyposażone w najnowszy procesor HuaweiaKirin 970. Nie wiadomo natomiast co znajdzie się w środku wersji Lite.

Źródło: gsmarena

Motyw