Ramki tego smartfona prezentują się niesamowicie – Vivo idzie na szczyt?

Newsy

Vivo jest chińską marką, która w swoim portfolio ma kilka interesujących modeli, lecz o sukcesie międzynarodowym nie można tutaj mówić. Ostatnio jednak producent zaskakuje i wprowadza do swojej oferty coś, czego konkurencja nie ma. Czy tym razem będzie podobnie?

Vivo X30 i jego fenomenalny front

W Sieci pojawiło się zdjęcie frontowego panelu Vivo X30. Możemy po nim wnioskować, że niebawem na rynku pojawi się jeden z najbardziej bezramkowych smartfonów. Ogromny panel charakteryzuje się wycięciem u góry podobnym do tego, jaki jest w iPhone X.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Co z danymi, które wysyła OnePlus?

Na razie nic więcej nie wiadomo na temat tego modelu. Z pewnością trafi on na flagową półkę. Prawdopodobnie pojawi się w tym roku. Jak na razie Vivo zapowiedział Vivo X20 Plus UD. Jest to pierwszy smartfon z zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych z ekranem. Możemy zatem przypuszczać, że nowość ta trafi także do Vivo X30.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x