Vivo jest chińską marką, która w swoim portfolio ma kilka interesujących modeli, lecz o sukcesie międzynarodowym nie można tutaj mówić. Ostatnio jednak producent zaskakuje i wprowadza do swojej oferty coś, czego konkurencja nie ma. Czy tym razem będzie podobnie?

Vivo X30 i jego fenomenalny front

W Sieci pojawiło się zdjęcie frontowego panelu Vivo X30. Możemy po nim wnioskować, że niebawem na rynku pojawi się jeden z najbardziej bezramkowych smartfonów. Ogromny panel charakteryzuje się wycięciem u góry podobnym do tego, jaki jest w iPhone X.

Zobacz też: Co z danymi, które wysyła OnePlus?

Na razie nic więcej nie wiadomo na temat tego modelu. Z pewnością trafi on na flagową półkę. Prawdopodobnie pojawi się w tym roku. Jak na razie Vivo zapowiedział Vivo X20 Plus UD. Jest to pierwszy smartfon z zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych z ekranem. Możemy zatem przypuszczać, że nowość ta trafi także do Vivo X30.

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.