xiaomi mi a1

Xiaomi ma problem z Androidem Oreo dla Mi A1

Newsy

Xiaomi słynie z tego, że swoim klientom dostarcza aktualizacje sprawnie i szybko. Niestety nie zawsze wszystko może iść idealnie. Dowodem na to jest model Mi A1, który swoją przygodę z Androidem Oreo zaczął pod koniec ubiegłego roku i do tej pory się ona nie skończyła.

Android 8.0 Oreo dla Xiaomi Mi A1 wstrzymany

To nie pierwszy raz, kiedy chiński producent wstrzymuje aktualizację dla tego modelu. Pierwsza tura aktualizacji zaczęła się 31 grudnia 2017 roku. Niestety niedługo później została ona wstrzymana za względu na liczne błędy związane m.in. z aparatem czy dialerem. Po kilku dniach problemy rozwiązano i użytkownicy na nowo mogli aktualizować swoje smartfony.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Widzieliście test kaktusa?

Zaskakuje zatem fakt, że update wstrzymano po raz kolejny. Poinformował o tym moderator na oficjalnym forum Xiaomi. Producent zdecydował, że aktualizacja z tak dużą ilością błędów nie powinna być udostępniona użytkownikom, więc dopóki programiści nie poprawią kodu, dopóty użytkownicy nie zainstalują Androida Oreo na swoich Mi A1.

źródło: FoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x