oneplus 5t

OnePlus 5T vs Samsung Galaxy Note8 – test kaktusa!

1 minuta czytania
Komentarze

Testy szybkościowe smartfonów zazwyczaj przebiegają w sztandarowy sposób – dwa telefony na ekranie i jednoczesne uruchamianie tych samych aplikacji. Ten, który okaże się szybszy wygrywa. Proste i nieskomplikowane. Firma OnePlus postanowiła to jednak trochę urozmaicić i zaprezentować test kaktusa.

OnePlus 5T vs Samsung Galaxy Note8

Do pojedynku stanęły dwa topowe smartfony z zeszłego roku. Świetny Samsung Galaxy Note8 oraz piekielnie szybki OnePlus 5T. Chiński producent sam z siebie postanowił skonfrontować swój model z koreańską konkurencją. Który wygrał? Zobaczmy na wideo.

https://youtu.be/HGpLx7lt6RQ

OnePlus wpadł na pomysł zorganizowania testu kaktusa. Dwóch niezbyt rozgarniętych użytkowników (to słowa z początku filmu!) mają za zadanie uruchomić dwadzieścia różnych aplikacji. W międzyczasie będą oni bombardowani kaktusami.

Wygrał OnePlus 5T. Powyższe wideo to oczywiście kolejny film promocyjny najnowszego modelu. Niedawno pojawiła się edycja limitowana OnePlus 5T w wersji białej, która wyprzedała się na pniu. Niebawem, bo w czerwcu zobaczymy już OnePlusa 6, więc teraz jest najlepszy czas na promowanie OP5T.

źródło: YouTube

Motyw