Tak może wyglądać Xiaomi Mi 6X (Mi A2) – wyciekły zdjęcia

1 minuta czytania
Komentarze

Mi 5X (w naszym kraju Mi A1) to bardzo udany smartfon w niewygórowanej cenie. Xiaomi znane jest z tego, że często wypuszcza nowe urządzenia, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że Mi 6X może zadebiutować już wkrótce. Pojawiły się nawet pierwsze zdjęcia, które rzekomo przedstawiają tytułowy telefon.

Według najnowszych informacji, Mi 6X na pleckach będzie przypominać iPhone’a X, czego powodem jest pionowy aparat, który wygląda niemal tak samo, jak w produkcie Apple. Smartfon zostanie wyposażony w ekran w formacie 18:9, prawdopodobnie o przekątnej 5.99″.

Zobacz także: Stories Snapchata będzie można oglądać w internecie

Powyższe zdjęcia pochodzą z dwóch różnych źródeł. Urządzenia na obu fotografiach różnią się od siebie, więc dają one jedynie obraz tego, jak może, ale nie musi wyglądać następca Mi A1. Nowy „średniopółkowiec” Chińczyków najprawdopodobniej zostanie wyposażony w autorski układ XiaomiSurge S2. Wspomniany chipset będzie miał ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarami do 2,2 GHz i 1,8 GHz oraz układ graficzny Mali-G71 MP8. Istnieje cień szansy, że firma zdecyduje się pokazać Mi 6X na nadchodzących targach MWC, które odbędą się już za miesiąc. Kwestia dobrej ceny i sukces murowany.

Źródło: gsmarena

Motyw