Premiera flagowych modeli 2018 roku zbliża się wielkimi krokami. Jednym z najbardziej oczekiwanych jest Samsung Galaxy S9. Dowiedzieliśmy się naprawdę wiele o tym modelu, a teraz do Internetu trafiło jego rzekome zdjęcie. Czy tak finalnie będzie wyglądać najnowsza generacja?

Zdjęcie Samsunga Galaxy S9

Fotografia pochodzi z serwisu Gizchina i rzekoma przedstawia Samsunga Galaxy S9 bądź Samsunga Galaxy S9 Plus. Zdjęcie ukazuje jedynie frontowy panel, który niewiele różni się od zeszłorocznej generacji. Niestety nie widzimy ani tyłu urządzenia ani też jego boków. Sprawy nie polepsza sama jakość zdjęcia.

Zobacz też: Korzystaliście kiedyś z aplikacji Jakdojade? To proste!

Czy właśnie tak będzie wyglądać finalna wersja Samsung Galaxy S9? Wielkiej rewolucji względem poprzednika nie ma i raczej jej nie będzie.

Według najnowszych informacji Galaxy S9 będzie dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych, natomiast Galaxy S9 Plus już w trzech. Mniejszy model otrzyma warianty pamięci 64 oraz 128 GB. Większy brat oprócz dwóch wcześniej wspomnianych pojemności ma pojawić się na rynku także w wersji 256 GB.

źródło: Gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.