We wrześniu ubiegłego roku szef Samsunga, DJ Koh, zapowiedział, że ich składany smartfon trafi do sprzedaży w 2018 roku. Niestety premiera zostanie opóźniona, o czym Koh poinformował na trwających targach CES. Innowacyjny smartfon Koreańskiego producenta ma zostać zaprezentowany w przyszłym roku.

Przedstawiciel firmy powiedział, że obecnie największym problemem składanego smartfona jest niski komfort pracy na nim, aczkolwiek firma już pracuje nad poprawą tej kwestii. Według najnowszych informacji prosto z Korei Południowej, Samsung będzie rozwijał składane wyświetlacza do marca, a masowa produkcja urządzenia powinna zacząć się już w listopadzie bieżącego roku.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Google ma dziwny problem – giną rowery firmy

Mówi się, że urządzenie zostanie wyposażone w 7,3-calowy elastyczny wyświetlacz OLED. Sam sprzęt będzie smartfonem, ale po rozwinięciu będzie można z niego korzystać jak z tabletu.

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.