google pay jak placic telefonem w sklepie

Koniec z Android Pay i Google Wallet! Teraz mamy Google Pay

Newsy

Google postanowiło uprościć wszelkie transakcje przeprowadzane za pomocą smartfona. Do dyspozycji mieliśmy dobrze znany Android Pay oraz Google Wallet, który przewijał się w ekosystemie Google. Od dziś będzie to wszystko wspólne.

Google Pay = Android Pay i Google Wallet w jednym

Gigant z Mountain View oferuje różne usługi płatności. Jedną z nich jest Android Pay, który do Polski wszedł pod koniec 2016 roku i świetnie sobie radzi. Jest stale wdrażany do kolejnych banków w naszym kraju, a wiele firm oferuje różnego rodzaju promocje, w których można zgarnąć bony pieniężne. Jest jeszcze Google Wallet, w którym możemy przechowywać dane naszych firm płatniczych, lojalnościowych czy upominkowych.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Od teraz Android Pay oraz Google Wallet będą się nazywać Google Pay. Będzie to jedna usługa, dzięki czemu nasze transakcje zostaną znacznie przyspieszone. Raz zapisane na koncie dane płatności będą mogły posłużyć w przyszłości bez konieczności ich ponownego wprowadzania niezależnie od modelu płacenia.

Zobacz też: Wymiana baterii w iPhone jednak tańsza – nowa cena!

W najbliższych czasie Google Pay zadebiutuje w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych oraz w produktach Google.

źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x