samsung dex

Samsung Galaxy S9/S9+ zadebiutuje razem z nową podkładką DeX Pad

Newsy

Większość posiadaczy Samsunga Galaxy S8/S8+ zapewne doskonale kojarzy urządzenie, które potrafi przemienić ich smartfona w komputer. Koreański gigant nie zamierza spocząć na laurach i wraz z premierą Galaxy S9 i S9+ zaprezentuje nową, przebudowaną stację DeX.

Nowe akcesorium będzie nosiło nazwę DeX Pad. Od obecnej stacji dokującej będzie różnić się przede wszystkim budową, która teraz będzie przypominać podkładkę. Dzięki takiej budowie smartfon wystarczy po prostu położyć, a nie ustawiać w pionie jak ma to miejsce obecnie. Jakby tego było mało, kompatybilne urządzenia mają wykorzystywać łączność bezprzewodową (Bluetooth lub Wi-Fi Direct). Plotki sugerują, że sprzęt zostanie wyposażony w funkcję szybkiego ładowania.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: 10 zalet rootowania smartfona

Istnienie urządzenia potwierdza fakt rejestracji przez Samsunga nazwy DeX Pad w Europie. Wniosek o rejestracje wpłynął 29 grudnia, czyli rychło w czas, by zdążyć na nadchodzące targi Mobile World Congress. Istnieje duża szansa, że tytułowy sprzęt przez pewien czas będzie dodawany gratis do nadchodzącego flagowca. Osobno również będzie można go kupić, aczkolwiek tutaj nie spodziewałbym się ceny niższej niż 400-500 zł.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x