Samsung Galaxy S9 najprawdopodobniej zachowa wejście słuchawkowe

1 minuta czytania
Komentarze

Premiera Samsunga Galaxy S9 tuż za rogiem. Spekuluje się, że nowa Galaktyka zostanie zaprezentowana już pod koniec lutego przyszłego roku. Do grona dobrych wiadomości dołącza najnowszy przeciek, który mówi o tym, że smartfon będzie posiadał wejście słuchawkowe.

W dobie mody na usuwanie gniazda słuchawkowego jest to bardzo dobra wiadomość. Jacka pozbyło się już wiele znanych firm – począwszy od Apple, na Google kończąc. Samsung co prawda nie wydał jeszcze smartfona bez tego portu, aczkolwiek pewne powiedzenie wyraźnie mówi, że kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Zobacz także: Zastanów się dwa razy, zanim zaktualizujesz swojego smartfona

Przeciek pochodzi ze strony SlashLeaks, gdzie zamieszczono powyższe zdjęcie. Ukazuje ono domniemane płytki obwodów nadchodzącego flagowca, na których znajduje się sekcja z wejściem słuchawkowym. Na jednej z nich widzimy oznaczenie modelu SM-G965F, którym według bazy Geekbench jest nie kto inny jak Galaxy S9+. Możemy zatem śmiało założyć, że jeśli większa wersja zachowa jacka, to mniejszy brat również.

Z tego źródła wypłynęło już sporo potwierdzonych informacji, lecz były też takie, które okazały się nieprawdziwe. Miejmy jednak nadzieje, że w tym przypadku to prawda i przyszły rok przyniesie świetne urządzenie, do którego będzie można podłączyć tradycyjne, przewodowe słuchawki.

Źródło: slashleaks, slashgear

Motyw