Xiaomi Redmi 4A – tani, popularny i otrzymujący Nougata!

Newsy

Xiaomi w swoim portfolio ma wiele smartfonów. Ich ceny zaczynają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Nieważne jednak, jaki model posiadamy istnieje duże prawdopodobieństwo, że producent o nas nie zapomni podczas aktualizacji.

Xiaomi Redmi 4A jest modelem budżetowym. Swoją popularność w Polsce zdobył, dzięki niskiej cenie i niezłej (jak za te pieniądze) specyfikacji technicznej. Aktualizacja do MIUI 9 była dla tego modelu pewna, lecz nie wiedzieliśmy na jakiej wersji Androida producent osadzi najnowszą nakładkę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

MIUI 9 i Android Nougat

Chińczycy udostępnili testerom i deweloperom MIUI 9 dla Xiaomi Redmi 4A. Okazuje się, że smartfon otrzyma aktualizacją do Androida 7.1.2 Nougat, tym samym porzucając Androida 6.0 Marshmallow, z którym jest sprzedawany.

Zobacz też: Ciężarówka przyszłości wg Tesli

Skąd pobrać?

Wiadomość ta z pewnością ucieszy posiadaczy omawianego modelu. Wielkie brawa dla Xiaomi, że nie zapomina o pełnej aktualizacji nawet dla telefonów z niskiej półki. Wersja Global dla Redmi 4A pojawi się z początkiem grudnia. Jeśli jednak nie chcecie czekać na stabilne wydanie, już teraz możecie wgrać beta ROM, który pobierzecie stąd. Waży on 1.3 GB i należy wgrać do updaterem. Pamiętajcie jednak, że wersja beta może zawierać błędy i być niestabilna. Aktualizację do tego wydania robicie na własną odpowiedzialność.

Zapraszamy do naszej grupy Facebookowej – szybkie porady, pomoc w wyborze smartfona, ciekawostki, promocje oraz konkursy.

źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x