Huawei Mate 10 Pro w przedsprzedaży – prezent o wartości 599 złotych!

Newsy

27 października to dzień rozpoczęcia się przedsprzedaży dwóch smartfonów: iPhone’a X oraz Huawei Mate 10 Pro. Najnowszy smartfon chińskiego producenta sprzedawany jest z gratisem. Warto?

Sztuczna inteligencja na pokładzie

Jednym z największych atutów Huawei Mate 10 Pro jest procesor Kirin 970. Odpowiada on za „uczenie się” zwyczajów użytkownika, by w jak najlepszy sposób podpowiadać działania. Sam producent po wielokroć w materiałach promocyjnych podkreślał siłę sztucznej inteligencji. Drugą zachętą do zakupu może być aparat wykonany we współpracy z firmą Leica. Dwie matryce: kolorowa 12-megapikselowa i czarno-biała 20-megapikselowa mają zapewnić świetne ujęcia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Prezent o wartości 599 złotych

Ruszyła przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro w cenie 3499 złotych. Aby zachęcić do zakupu, producent w gratisie dodaje kamerkę Huawei EnVision 360. Wyposażona jest ona w dwie 13-megapikselowe matryce, umożliwia wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5376 x 2688 pikseli i rejestrować wideo 1920 x 960 pikseli w 30 klatkach na sekundę.

Przekonał Was powyższy filmik?

Zobacz też: O czym pamiętać podczas zakupów w Sieci?

źródło: Huawei


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x