Archos FamilyPad 2 – cena i specyfikacja ujawniona

Newsy

Już niedługo na europejskim rynku swoją premiere będzie miał 13,3-calowy tablet marki Archos. Jest to druga generacja tabletu – FamilyPad. Archos FamilyPad 2 zostanie wyposażony we wspomniany wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-9 o taktowaniu 1.6GHz, wspomagany przez 1-gigabajtową pamięć operacyjną RAM. Za grafikę odpowiada czterordzeniowy układ graficzny Mali-400 MP4. Na przechowywanie naszych danych producent przeznaczył 8GB pamięci z możliwością dalszej rozbudowy przy wykorzystaniu karty microSD.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie zabraknie też miejsca dla dwóch 2-megapikselowych aparatów, portu microUSB, WiFi, wyjścia słuchawkowego w standardzie mini-jack 3.5 mm i miniHDMI. Pojemność baterii ma wynosić 10500 mAh. Wymiary urządzenia to 337 mm x 230 mm x 11.6 mm, a waga 1.3 kg. Cena wspomnianego urządzenia ma wynosić 299 euro (ok. 1 240zł).

źródło: androidcommunity.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x