urządzenie Yanosik zamontowane na szybie samochodu
LINKI AFILIACYJNE

Unikatowy system nawigacyjny Yanosik sprzedany za rekordową kwotę. To ostatni taki egzemplarz

2 minuty czytania
Komentarze

Jeden z systemów nawigacyjnych Yanosik trafił na aukcję na Allegro. Zwycięzca licytacji zdecydował się zapłacić za niego bardzo dużą kwotę jak na sprzęt z omawianej kategorii. Ten konkretny egzemplarz był jednak wyjątkowy, podobnie jak cel, na który zostaną przekazane pieniądze.

Unikalny Yanosik wylicytowany na Allegro

Urządzenia Yanosik kosztują w sklepie producenta od 499 do 1739 zł w zależności od konkretnego modelu. Opisywane przez nas urządzenie zostało jednak wylicytowane na Allegro za 10 999 zł, a o możliwość zakupu sprzętu rywalizowało aż 31 osób.

zrzut ekranu z aukcji z urządzeniem Yanosik na Allegro
Fot. allegro.pl, zrzut ekranu

Skąd tak wysoka kwota za gadżet do samochodu? Przyczyny są dwie. Po pierwsze, pieniądze od zwycięzcy licytacji będą przekazane na 32. Finał WOŚP, którego hasło to Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Po drugie, na aukcję trafił model S-clusive by GTR z dożywotnim abonamentem.

Wiemy, że pamiętacie nasz kultowy model Yanosik S-clusive by GTR z dożywotnim abonamentem, bo… wciąż otrzymujemy od Was zapytania o wznowienie produkcji. Niestety, nie mamy tego w planach, ale mamy na stanie magazynowym ostatnie urządzenie i przekazujemy je na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

komunikat na blogu Yanosik

W tym konkretnym egzemplarzu miała również pojawić się specjalna aktualizacja przygotowana przez producenta i Jurka Owsiaka. Firma nie zdradzała jednak, na czym ta aktualizacja polega.

Przydatne gadżety do samochodu

Osoba trzymająca mały wideorejestrator 70mai wyprostowanej dłoni, skupienie na kamerze z rozmytym tłem.
Fot. Kamil Marek / Android.com.pl

Bardzo przydatnym urządzeniem do samochodu jest wideorejestrator. Pozwala on nagrać to, co dzieje się na drodze. W razie spornej sytuacji mamy dowód, który możemy przedstawić np. przed ubezpieczycielem.

Inne warte uwagi gadżety to powerbank do auta oraz skaner diagnostyczny. Ten pierwszy pozwoli nam odpalić samochód nawet wtedy, gdy akumulator jest mocno rozładowany. Drugi z kolei umożliwia podstawową diagnostykę pojazdu i usuwanie kontrolek w samochodzie.

Źródło: Allegro, Yanosik. Zdjęcie otwierające: Yanosik / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.