Aplikacja SkyCash z OC i AC – teraz szybciej porównasz oferty na ubezpieczenie

2 minuty czytania
Komentarze

Aplikacja SkyCash doczekała się możliwości kupienia OC i AC na samochód. To duża zmiana, a co ważniejsze taka, która pozwoli kierowcom oszczędzić czas oraz pieniądze. To ostatnie dzięki możliwości porównania największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, a wszystko w jednym miejscu i na wyciągnięcie dłoni, czyli naszym smartfonie.

Aplikacja SkyCash z ubezpieczeniami OC i AC – samochód ubezpieczysz z poziomu smartfona

Cars Traffic” przez Nabeel Syed/ CC0 1.0

Aplikacja SkyCash może być kojarzona głównie z miejscem, gdzie kupujemy bilety parkingowe czy te komunikacyjne. Jednak można tam też teraz znaleźć ubezpieczenia OC i AC dla naszego samochodu, ale także assistance czy NNW. Sam wybór ubezpieczyciela oraz wszelkie formalności ma być banalnie prosty oraz intuicyjny. Wewnątrz aplikacji SkyCash będzie można porównać oferty m.in. od Beesafe, Benefii, Genearli, Link4, MTU, Proama, TUZ, Uniqa, ale i Wefox. SkyCash pozwoli na porównanie ofert, a tym samym my będziemy mogli wybrać tą, która będzie dla nas najkorzystniejsza. Można będzie także zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, by cały proces jeszcze przyśpieszyć.

Po wyborze ubezpieczyciela przyjdzie czas, żeby zapłacić. Można to zrobić wykorzystując środki zgromadzone w samej aplikacji, ale także za pomocą karty płatniczej czy przelewu. Oczywiście istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, a sama polisa znajdzie się w aplikacji (zakładka Moje polisy) oraz zostanie przesłana na maila. Aplikacja SkyCash udostępnia porównywarkę i polisy dzięki współpracy z KioskPolis. Warto tutaj przypomnieć, że już kiedyś można było wykupować ubezpieczenia bezpośrednio z poziomu aplikacji, ale po jakimś czasie taka możliwość zniknęła. Teraz widać, że SkyCash ponownie zamierza się z tym tematem.

Zobacz też: Android Auto z przydatną funkcją, ale musisz być klientem banku.

W aplikacji znajdziemy także ubezpieczenia podróżne, co w przypadku zbliżających się wakacji, może być całkiem sensownym rozwiązaniem.

Źródło: SkyCash

Motyw