Fioletowa karta Revolut Visa Infinite obok smartfona wyświetlającego ekran aplikacji Revolut z saldem i opcjami transakcji.
LINKI AFILIACYJNE

Revolut podnosi ceny. Niektórzy zapłacą kilkadziesiąt złotych więcej

2 minuty czytania
Komentarze

Revolut oficjalnie wprowadził w życie nowy cennik, który znacząco zmienia dotychczasowe opłaty za korzystanie z dodatkowych planów. Popularna usługa w ten sposób reaguje na zmiany na rynku, jednak aby nie przytłaczać swoich użytkowników negatywnymi informacjami – przy okazji potwierdzono nowe subskrypcje partnerskie.

Revolut zmienia cennik – od stycznia będzie drożej

Osoba trzymająca smartfon z wyświetloną kartą płatniczą Revolut Visa na ekranie.
fot. Sophie Dupau/Unsplash

Niestety czy nam się to podoba, czy nie – konieczność płacenia za usługi, które niegdyś były darmowe lub podnoszenie cen płatnych platform stało się w 2023 roku normą. Najnowszym tego dowodem jest Revolut oraz dodatkowe plany, które od stycznia 2024 roku będą droższe w utrzymaniu. Usługa bankowa, która pozwala swobodnie korzystać z bankomatów oraz płacić kartą niemalże na całym świecie oficjalnie poinformowała o istotnych zmianach w cenniku za pośrednictwem wiadomości mailowych skierowanych do abonentów konkretnych planów.

Od 8 stycznia 2024 roku płatne plany w będą prezentować się następująco:

  • Revolut Plus – 19,99 zł miesięcznie lub 200 zł rocznie
  • Revolut Premium – 33,99 zł miesięcznie lub 340 zł rocznie
  • Revolut Metal – 55,99 zł miesięcznie lub 560 zł rocznie
  • Revolut Ultra – 260 zł miesięcznie lub 2520 zł rocznie

W tym miejscu warto podkreślić, że w przypadku planów miesięcznych ceny zwiększyło się kolejno o 5, 4, 6 oraz 50 złotych! Biorąc pod uwagę subskrypcje roczne są to oczywiście znacznie potężniejsze zmiany. Zaczynają od wersji Plus a skończywszy na Metal podwyżki wynoszą kolejno 50, 40 oraz 60 złotych. W przypadku abonamentu Metal cena dodatkowej usługi w skali roku nie uległa zmianie.

Porównanie poszczególnych subskrypcji oraz nowy cennik

Zobacz też: Amazfit prezentuje nowe smartwatche. Wykorzystają sztuczną inteligencję, aby usprawnić twój trening

Co ważne Revolut przy okazji informowania o zmianach w cenniku pochwalił się również nowymi usługami, z których będą mogli korzystać klienci opłacający subskrypcje Premium oraz Metal. Będą to oczywiście platformy partnerskie Revoluta, czyli NordVPN Standard, Freeletics Coach, Sleep Cycle Premium czy Picsart Gold. Niemniej abonenci Premium w cenie otrzymają dostęp do powyższych serwisów, które wykupione osobno mogłyby wygenerować koszt 2500 zł w skali roku.

Tymczasem, jeśli nie chcielibyście wydawać żadnych pieniędzy, jednak przy okazji kusi was dobra zabawa, z pewnością zainteresujecie się naszym zestawieniem najlepszych darmowych gier na PC. W tekście znajdziecie kilkadziesiąt wciągających produkcji, za które nie trzeba zapłacić nawet symbolicznej złotówki.

Źródło: Regulamin Revolut Bank UAB

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.