Kilka dni temu na łamach naszego portalu mogliście przeczytać o przeprowadzonych przez nas testach nowego produktu Onetu jakim jest multiplatformowa poczta. W skrócie jej założenia to poprawne działanie na każdym urządzeniu – obojętnie czy jest to pięcioletnia nokia, smartfon z Symbianem, Androidem 1.5, tabletem, telewizorem czy laptopem. Do tego na wszystkich tych urządzeniach ma być w pełni funkcjonalna, estetycznie się prezentować i zużywać jak najmniej danych na transmisję.

Poprzeczka jest więc wysoka. Zapraszamy Was do wywiadu przeprowadzo z Dyrektorem działu produktu technologicznego Grupy Onet.pl S.A. – Bartłomiejem Zarębskim, który jest odpowiedzialny za ten projekt.

Wytrwałym polecamy pełny zapis wywiadu (dwie części po pół godziny). Dla tych mniej cierpliwych stworzyliśmy wersję 19 minutową – ostatni film.


Część I:


Część II:

Wersja skrócona – 19 minut:

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).