Wywiad z Bartłomiejem Zarębskim na temat nowej multiplatformowej OnetPoczty

Android

Kilka dni temu na łamach naszego portalu mogliście przeczytać o przeprowadzonych przez nas testach nowego produktu Onetu jakim jest multiplatformowa poczta. W skrócie jej założenia to poprawne działanie na każdym urządzeniu – obojętnie czy jest to pięcioletnia nokia, smartfon z Symbianem, Androidem 1.5, tabletem, telewizorem czy laptopem. Do tego na wszystkich tych urządzeniach ma być w pełni funkcjonalna, estetycznie się prezentować i zużywać jak najmniej danych na transmisję.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Poprzeczka jest więc wysoka. Zapraszamy Was do wywiadu przeprowadzo z Dyrektorem działu produktu technologicznego Grupy Onet.pl S.A. – Bartłomiejem Zarębskim, który jest odpowiedzialny za ten projekt.

Wytrwałym polecamy pełny zapis wywiadu (dwie części po pół godziny). Dla tych mniej cierpliwych stworzyliśmy wersję 19 minutową – ostatni film.

Część I:
{youtube}nWhdY8G0GM8{/youtube}
Część II:
{youtube}IE4uaJS_SVg{/youtube}
Wersja skrócona – 19 minut:
{youtube}ibxcygOYZfM{/youtube}


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x