Samsung Unpacked 2011: czyli przypomnijmy sobie jak to było

Android

Już jutro oczy całego świata skierują się w jednym kierunku – wszyscy bacznie będą obserwować to co dziać się będzie w Londynie. Dla niebędących w temacie: 3go maja odbędzie się najbardziej wyczekiwana premiera w tym roku, a mianowicie Samsunga Galaxy S III. Konferencja transmitowana będzie w Internecie – start o 19:00.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Oczywiście nie może zabraknąć tam naszej redakcji – informacje na bieżąco postaramy się przekazywać przez nasz profil na Facebooku, natomiast późnym wieczorem będziecie mogli zobaczyć wysokiej jakości fotorelację z konferencji.

Jak wygląda taka konferencja?

Zapraszamy do zapoznania się z nigdzie dotąd nie publikowanym materiałem. Mamy dla Was pełny zapis z Samsung Unpacked 2011 w jakości Full HD podczas którego zaprezentowano model Galaxy S II.

 

{youtube}8zVh1RjXAgI{/youtube}

{youtube}yV_EuClLc34{/youtube}

{youtube}HtkuKy03tA8{/youtube}

{youtube}Oh9SdUnOaao{/youtube}

{youtube}NIM_pQgrSCU{/youtube}

{youtube}8vlOris83IA{/youtube}

{youtube}sMvVePu2EtE{/youtube}

Hands-on

{youtube}mZ2qQnKxiOA{/youtube}

{youtube}TEN7ARmFCI8{/youtube}

Jeśli macie jakieś propozycje – na co zwrócić uwagę testując jutro przez te 15 minut najnowszego Samsunga Galaxy S III. Piszcie w komentarzach!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x