Już jutro oczy całego świata skierują się w jednym kierunku – wszyscy bacznie będą obserwować to co dziać się będzie w Londynie. Dla niebędących w temacie: 3go maja odbędzie się najbardziej wyczekiwana premiera w tym roku, a mianowicie Samsunga Galaxy S III. Konferencja transmitowana będzie w Internecie – start o 19:00.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Oczywiście nie może zabraknąć tam naszej redakcji – informacje na bieżąco postaramy się przekazywać przez nasz profil na Facebooku, natomiast późnym wieczorem będziecie mogli zobaczyć wysokiej jakości fotorelację z konferencji.

Jak wygląda taka konferencja?

Zapraszamy do zapoznania się z nigdzie dotąd nie publikowanym materiałem. Mamy dla Was pełny zapis z Samsung Unpacked 2011 w jakości Full HD podczas którego zaprezentowano model Galaxy S II.

 

{youtube}8zVh1RjXAgI{/youtube}

{youtube}yV_EuClLc34{/youtube}

{youtube}HtkuKy03tA8{/youtube}

{youtube}Oh9SdUnOaao{/youtube}

{youtube}NIM_pQgrSCU{/youtube}

{youtube}8vlOris83IA{/youtube}

{youtube}sMvVePu2EtE{/youtube}

Hands-on

{youtube}mZ2qQnKxiOA{/youtube}

{youtube}TEN7ARmFCI8{/youtube}

Jeśli macie jakieś propozycje – na co zwrócić uwagę testując jutro przez te 15 minut najnowszego Samsunga Galaxy S III. Piszcie w komentarzach!
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).