Już jutro oczy całego świata skierują się w jednym kierunku – wszyscy bacznie będą obserwować to co dziać się będzie w Londynie. Dla niebędących w temacie: 3go maja odbędzie się najbardziej wyczekiwana premiera w tym roku, a mianowicie Samsunga Galaxy S III. Konferencja transmitowana będzie w Internecie – start o 19:00.

Oczywiście nie może zabraknąć tam naszej redakcji – informacje na bieżąco postaramy się przekazywać przez nasz profil na Facebooku, natomiast późnym wieczorem będziecie mogli zobaczyć wysokiej jakości fotorelację z konferencji.

Jak wygląda taka konferencja?

Zapraszamy do zapoznania się z nigdzie dotąd nie publikowanym materiałem. Mamy dla Was pełny zapis z Samsung Unpacked 2011 w jakości Full HD podczas którego zaprezentowano model Galaxy S II.

 

Hands-on

Jeśli macie jakieś propozycje – na co zwrócić uwagę testując jutro przez te 15 minut najnowszego Samsunga Galaxy S III. Piszcie w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).