Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. Od tego tygodnia nabiera on tempa, razem z Krzysztofem Kulpicińskim postaramy się wywołać uśmiech na Waszych twarzach. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje.


 

beats-beatbox-portable-white

Za słabe głośniki w smartfonie? Nic straconego. Mamy dla was alternatywę. Zestaw głośnikowym Beatbox by Beats. No tak, mamy tutaj do czynienia ze zwykłym głośnikiem łączonym z naszym urządzeniem przez Bluetooth…, co wyróżnia go spośród innych? CENA! Niewątpliwie 399$ za głośniki przeznaczone dla urządzeń mobilnych to coś, co wywoła uśmiech u wielu z was. Doliczając cło, koszt transportu i dystrybucji możemy pochwalić się nieskazitelnym dźwiękiem za jedyne ok. 1500 zł. Czy warto? Rozstrzygnijcie sami.


 

Google_Play_zastapi_Play_5675184

Google Play pozwala bawić się cały dzień? Lamarr Wilson jak zawsze rozśmiesza nas swoimi komentarzami odnośnie nowinek technologicznych. Tym razem ze znanym sobie wdziękiem i uśmiechem opowiada o jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z platforma Androida w tym roku. Wchłonięciu Android Market i innych usług Google, przez nową platformę Play. Niestety do pełnego zrozumienia wywodów Lamarra potrzebna jest względna znajomość języka angielskiego, więc enjoy!

https://www.youtube.com/watch?v=owBu0AY8uNQ


 

comparesmall

Klawiatura ekranowa jest za duża? Coś się poradzi. Android ma to do siebie, że każdy z nas może dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb w prawie każdym aspekcie. Tak więc możemy wybierać między tysiącami alternatyw, jednak w jednej kwestii wszystkie dostępne klawiatury łączy to samo – zajmują one mniej więcej połowę ekranu. Michał Kubacki jednak ma ambicję zmienić podejście do wprowadzania tekstów na urządzeniach z Androidem. Wymyślił on ETAOI – jest to klawiatura, która ma zrewolucjonizować sposób, w jaki piszemy na smartfonach. Poniżej przedstawiamy film, który prezentuje nam jak szybko można pisać na tym „maleństwie”. Dodatkowo dla chcących spróbować jak ETAOI sprawdza się w praktyce wersją demo do pobrania z Google Play.


 

GAMEBOY_withandroid458

Użytkownik forum XDA – flexoduss postanowił poświęcił swoją Motorolę Flipout i na jej bazie stworzyć GameBoy Phone. Wyniki jego pracy możecie zobaczyć na zdjęciach niżej. Czy ktoś z Was próbował modyfikować swojego smartfona? Więcej znajdziecie w oryginalnym wątku.

zazaa


Android-Booth-MWC-2012

Po MWC 2012 pozostały nam tylko wspomnienia i nadzieje na lepszą przyszłość naszego mobilnego świata. Dla tych, którzy nie śledzili MWC znaleźliśmy ciekawy refresh w postaci filmiku niżej.


vlingo

Jak stworzyć najlepszego mobilnego asystenta? To proste, weź kilka porządnych narzędzi głosowych dodaj do tego pseudo osobowość i słodką nazwę – Siri. Do tej pory tak było, ale pora to zmienić, po nieudanym według naszego zdania Irisie prezentujemy Wam Vlingo. Możliwości aplikacji w dość humorystyczny sposób możecie zobaczyć na filmikach niżej.

https://www.youtube.com/watch?v=Opf2zPRb6EQ

Do pobrania tutaj lub skorzystaj z QR code

ayombyg


 Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.