Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


motorola-razr-4

Motorola RAZR od niedawna gości na naszym rynku. To według producenta jeden z najsolidniejszych smartfonów z Androidem na pokładzie. Już niebawem będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat nowego dziecka Motoroli dzięki recenzji na naszym portalu. W oczekiwaniu na recenzję prezentujemy Wam filmiki znalezione w sieci testujące wytrzymałość urządzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=v16Uel7OG_4

https://www.youtube.com/watch?v=-abWO_J6gb4

https://www.youtube.com/watch?v=c4KNHjGJZB8


koszulka_google

Google postanowiło poszerzyć ofertę we własnym sklepie on-line o grafiki, które gościły na na stronie głównej wyszukiwarki przez ostatnie lata. Kupujący ma możliwość wybrania ulubionego Doodle a następnie umieszczenie go na wybranym gadżecie bądź po prostu wydrukowania i używania jak naklejek. Co ciekawe właśnie trwa promocja, dzięki której dokonamy zakupów z 20% rabatem. Sklep Google znajdziecie tutaj

GoogleDoodlesOnDemand-550x151


 

Complete-Guide-Review-Walkthrough-of-MIUI5

Dla wszystkich, którym udało się kupić HP TouchPad i są miłośnikami MIUI mamy dobrą wiadomość. Tydzień temu ukazała się oficjalna wersja tej modyfikacji dla Touchpada. Wszystkie czujniki i łączność działają poprawnie. Jedyną rzeczą, z którą mają problem programiści to guziki dotykowe urządzenia, które bez problemu możemy zastąpić aplikacją ekranową. Jak wygląda MIUI na tablecie możecie zobaczyć na filmiku.


zaba

Jakiś czas temu w sieci krążył filmik przedstawiający jaszczurkę grającą na smart fonie z androidem. Tym razem mamy filmik prezentujący zmagania żaby na Samsungu Galaxy S.

https://www.youtube.com/watch?v=LbNl3J8HXw4


Zyczenia-android


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za 2 tygodnie również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.