realme X50 Pro_red_green

[Pierwsze wrażenia] Realme X50 Pro 5G, Realme 6 Pro i Air Buds – firma wytacza nowe działa

3 minuty czytania
Komentarze

Realme powoli, ale skutecznie zdobywa zainteresowanie wśród konsumentów na naszym rynku. Potwierdza to między innymi nasza grupa na Facebooku, zrzeszająca zainteresowanych tą marką, która każdego dnia przyjmuje nowych członków. Jednak cały czas brakowało mocnego uderzenia ze strony Realme i to właśnie nadchodzi. Dzisiaj firma oficjalnie potwierdziła, że do naszego kraju zmierzają nowe modele, a wśród nich flagowy Realme X50 Pro 5G oraz topowy średniak w postaci Realme 6 Pro. Do tego producent ma zaistnieć także słuchawkami

Realme X50 Pro 5G i inne nowości zmierzają do Polski

realme 6 Pro_Lightning Orange

Obecnie portfolio Realme w Polsce wygląda dosyć ubogo, gdyż otrzymaliśmy możliwość zakupu Realme C3, Realme 6i i Realme 6. Oczywiście jak na początek wygląda to na świetne posunięcie, gdyż firma zaatakowała ten sektor, który teoretycznie był najmniej zaaferowany. Sektor, który nie oczekuje znanych marek, bo umówmy się, że Realme w naszym kraju dopiero daje o sobie znać. Mimo wielkiego, światowego sukcesu tylko fani mobilnych technologii słyszeli o tej marce. Teraz czas to zmienić, więc poznajmy nadchodzące nowości.

Realme X50 Pro 5G to flagowe danie główne

Zacznijmy naturalnie od najciekawszego modelu, który od kilku dni gości w mojej kieszeni. Realme X50 Pro 5G zapowiada się na smartfona, który ma szansę wypełnić lukę po tanich OnePlusach. Smartfon oferuje topową wydajność, ciekawy wyświetlacz, a przede wszystkim duży akumulator, który jesteśmy w stanie bardzo szybko naładować. Nie brakuje nowoczesnych rozwiązań, chociaż widać, że wszystko zostało zrobione z umiarem – tak, aby niepotrzebnie nie podnosić ceny. Już w tym miejscu chciałbym Was zapytać, co szczególnego chcielibyście dowiedzieć się na temat tego smartfona?

Na deser Realme 6 Pro oraz słuchawki Air Buds

realme 6 Pro_Lightning Blue

Jedną z kolejnych nowości będzie Realme 6 Pro. Już mogliście przeczytać naszą recenzję Realme 6, który wypadł całkiem nieźle w ramach średniaka w dobrej cenie. Odmiana Pro oferuje jeszcze więcej, czyli mocniejszy układ i lepsze aparaty. Jest to niewątpliwie smartfon, który pośrednio sprawi, że Xiaomi ze swoją marką Redmi będzie musiało się bardziej wykazać. Naturalnie to przekłada się na cennik, który niestety jeszcze nie poznaliśmy.

Tymczasem ostatnią zapowiedzianą nowością są bezprzewodowe słuchawki Realme Air Buds z układem R1 (Bluetooth 5.0), które mają zapewniać bardzo niskie opóźnienie, a przy tym stabilne połączenie. Jakby nie patrzeć, to idealne uzupełnienie portfolio marki, która musi zaistnieć w nieciekawych czasach.

Zobacz też: Samsung Galaxy Tab S6 Lite już w Polsce – rusza przedsprzedaż.

Wszystkie powyższe nowości zostaną oficjalnie przedstawione w Polsce już 12 maja. O godzinie 11 rozpocznie się wideokonferencja na Facebooku oraz YouTube. Wtedy też dowiemy się, jakie dokładnie ceny Realme zaproponuje na naszym rynku. Czy X50 Pro 5G faktycznie okaże się tanim flagowcem, na którego czekamy już dosyć długo? Czy Realme 6 Pro będzie topowym średniakiem godnym konkurować z serią Redmi Note 9? Wszystko wyjaśni się już za tydzień.

Źródło: informacja prasowa

Motyw