Samsung Galaxy S20+ z eSIM

Gry na Androida, które zadziałają w 120 FPS na Samsungu Galaxy S20

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Premiera wyczekiwanej rodziny Galaxy S20 już za nami. Jak wiadomo, wszystkie te smartfony posiadają ekrany z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz, która różni się diametralnie od standardowych 60 Hz. Z racji na fakt, że S-dwudziestki na dobrą sprawę będą pierwszymi powszechnie dostępnymi smartfonami (tzw. mainstreamowymi) z obsługą 120 Hz, przyjrzyjmy się grom na Androida, które zostały odpowiednio przystosowane, by zadziałać w 120 klatkach na sekundę.

Gry na Androida, które zadziałają w 120 FPS na Samsungu Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Smartfony z rodziny Galaxy S20 już niedługo trafią do sklepów w Polsce. Wielu z was zapewne skusi się na zakup któregoś z najnowszych flagowców Samsunga i po raz pierwszy zetknie się z ekranem o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Aby zobaczyć różnicę, jaką oferuje względem standardowych 60 Hz, warto przetestować go w grach, które zadziałają w 120 FPS. Lista 100 tytułów, które świetnie nadają się do tego celu, prezentuje się następująco:

Zobacz także: OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro otrzymują aktualizację poprawiającą m.in. zarządzanie pamięcią

Powyższe zestawienie zawiera dokładnie 100 gier, z których każda powinna bez problemu zadziałać w 120 klatkach na sekundę na smartfonach z rodziny Galaxy S20. Gdy w wasze ręce trafi nowy flagowiec Samsunga, po prostu ściągnijcie którąkolwiek pozycję z Google Play i przekonajcie się sami, że 120 Hz robi różnicę. Rzecz jasna wymienione wyżej gry zadziałają w 120 FPS także na wszystkich innych smartfonach z ekranami 120 Hz (np. ASUS ROG Phone II).

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy