Złoty smartfon z podwójnym aparatem leży na stopniejącym śniegu z tłem trawy i napisem "ŚWIETNY (NIE TYLKO) DO ZDJĘĆ" w górnej części obrazu.
LINKI AFILIACYJNE

Sprawdziłem Infinix Zero 30 5G. Taki aparat w niedrogim smartfonie to rzadkość

Komentarze

Jakiś czas temu Infinix zaprezentował średniopółkowy model Zero 30 5G. Testuję go od ponad dwóch tygodni i muszę przyznać, że jest to telefon z dobrym aparatem. Udane fotki wychodzą z tylnej wyspy aparatów, ale też z przedniej kamery. Na szczęście urządzenie oferuje dużo więcej niż tylko zdjęcia. Więcej o urządzeniu dowiesz się z filmu na naszym kanale YouTube, który umieściłem powyżej. Cenę i dostępność urządzenia sprawdzić klikając w przycisk.

Produkt na okres testów został udostępniony przez Infinix. Dostawca nie miał wpływu na treść materiału — prezentowana opinia jest niezależnym i subiektywnym poglądem autora tekstuCzęść odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw