Plus GSM od jutra udostępnia w ofercie Plus na Kartę nowe startery z myślą o obcokrajowcach, którzy odwiedzą nasz kraj podczas Euro 2012. „Starter dla obcokrajowca” ma oferować rozmowy do krajów UE, Chorwacji, Ukrainy i Rosji za 29 gr/min, a także 30-dniowe bezpłatne korzystanie w telefonie z NaviExpert.

Jak informuje operator, aby pobrać nawigację należy wysłać SMS-a o treści „Navi” pod numer 8046 i otworzyć link aktywacyjny. Kolejny miesiąc korzystania z NaviExpert ma kosztować 11,07 PLN brutto miesięcznie. Ponadto Plus zwraca uwagę, że w przypadku korzystania z nawigacji nie należy zapomnieć o aktywacji transmisji danych, żeby nie stracić zbyt wielu funduszy. Można to uczynić zamawiając 100 MB pakiet internetowy za 7 złotych wpisując kod *136*11*13#.

Startery mają być dostępne w miejscach o dużym natężeniu ruchu obcokrajowców (dworce, lotniska, stacje benzynowe oraz kioski w galeriach handlowych). Koszt ustalono na 25 złotych.

źródło: informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.