Podświetlana klawiatura mechaniczna w kolorach RGB w scenerii gamingowej.
LOKOWANIE PRODUKTU: NO FLUFF JOBS

PC za 20 tys. zł na wyciągnięcie ręki. Czasu jest coraz mniej

3 minuty czytania
Komentarze

Wydajny PC za 20 tys. zł to tylko jedna z nagród, które czekają w loterii Peceteria. Ta potrwa jedynie do 20 czerwca tego roku, więc zostało naprawdę niewiele czasu na to, by wziąć w niej udział, a tym samym zawalczyć o wartościowe nagrody. Warunki uczestnictwa są proste, więc nie ma się co nawet zastanawiać.

PC za 20 tys. zł do wygrania w loterii Peceteria

Mężczyzna grający w grę komputerową na nowoczesnym komputerze i monitorze, noszący słuchawki z mikrofonem, w pokoju z neonowym oświetleniem oraz teleskopem w tle.
Fot. DC Studio / Shutterstock

Peceteria to nic innego, jak loteria, gdzie do wygrania czekają nie tylko dwa potężne PC o wartości 20 tys. zł każdy, przy których składaniu uczestniczyli youtuberzy ZMASLO oraz TechLipton (czuwał nad nimi Michał Pisarski), ale również 38 dodatkowych nagród. Wśród nich znajdziemy procesory Intela (Intel Core i9–14900K, Intel Core i7–14700K, Intel Core i5–14600K), konsole Steam Deck czy w końcu smartbandy Samsunga. Sama wartość nagród to ponad 100 000 złotych.

Wideo prezentujące wydarzenie.

Co więcej, 20% dochodu z akcji zostanie przekazane fundacji Hakersi, a więc organizacji wspierającej dzieci wykluczone cyfrowo. Już więc samo uczestnictwo w loterii sprawia, że spełniamy dobry uczynek.

Co trzeba zrobić?

Kup e-booka o podkręcaniu peceta w domu, by dać sobie szansę na wygranie potężnych komputerów. peceteria.pl
Fot. No Fluff Jobs / materiały prasowe

Co zrobić, by wejść do gry? Na początku należy kupić jedną z wersji autorskiego e-booka pt. Podstawy wybierania komponentów do PC i „podkręcania” sprzętu. Zakup wybranej wersji e-booka przekłąda się na określoną liczbę losów, które będą brały udział w losowaniu nagród. To odbędzie się już 20 czerwca 2024 roku o godzinie 20.00 na kanale No Fluff Jobs na YouTube. Poniżej możecie zobaczyć, ile kosztują e-booki oraz to, ile losów za nie dostaniemy:

  • Poziom 1: cena 19 zł, 1 los
  • Poziom 2: cena 39 zł, 3 losy
  • Poziom 3: cena 59 zł, 7 losów
  • Poziom 4: cena 99 zł, 15 losów
Jak wziąć udział w loterii Peceteria. Baner reklamowy z tekstem "Wygraj wyjątkowe komputery" i logiem "No Fluff Jobs". Tło z motywem futurystycznych komputerów i neonowych świateł. Na dole po prawej stronie przycisk z napisem "peceteria.pl".
Fot. No Fluff Jobs / materiały prasowe

Wybierając różne poziomy e-booka, otrzymujemy nie tylko więcej losów biorących udział w loterii, ale też dodatkowe materiały, które pozwolą nam poszerzyć wiedzę na temat wybierania komponentów do PC oraz samego ich „podkręcania”.

Po zakupie e-booka musimy zarejestrować się na stronie. Wystarczy podać imię, numer telefonu oraz adres e-mail. Tak wygląda cały proces:

  1. Kupujemy wybraną wersję e-booka.
  2. Rejestrujemy się na stronie Peceteria.
  3. Trzymamy kciuki za wygraną.

Pamiętaj o odpowiedzialnej grze. Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Źródło: Peceteria. Zdjęcie otwierające: Om.Nom.Nom / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: No Fluff Jobs

Motyw