Smartfon Samsung na tle krajobrazu plaży o zachodzie słońca z palmami i chmurami.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Samsung Galaxy M15. Bardzo dobry smartfon, który nie zrujnuje twojego budżetu

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli marzysz o Samsungu Galaxy, mamy dla ciebie bardzo dobrą propozycję w segmencie telefonów do 1000 zł. Smartfon renomowanej marki łączy w sobie zaawansowaną technologię i stylowy design, a wyróżnia się m.in. pojemną baterią i wyświetlaczem Super AMOLED.

Samsung Galaxy M15 kupisz w ratach 0%

Cztery smartfony Samsung w różnych kolorach: żółtym, białym, niebieskim i czarnym, każdy z trzema tylnymi aparatami.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Samsung Galaxy M15 5G 128GB Dual SIM dostępny jest teraz w atrakcyjnej ofercie ratalnej 0%. Dzięki temu rozwiązaniu każdy może pozwolić sobie na zakup nowoczesnego smartfona bez obciążania budżetu domowego. To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się najnowszymi technologiami i wysoką jakością, nie rezygnując z finansowej elastyczności.

Samsung Galaxy M15 5G 128GB Dual SIM to nowoczesny smartfon, który wyróżnia się na rynku zaawansowaną technologią i eleganckim designem. Ten model wyposażono w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala. Wyświetlacz zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki żywym kolorom i głębokim czerniom, a rozdzielczość 2340 × 1080 pikseli i jasność 800 nitów pozwalają cieszyć się wyraźnym obrazem nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Odświeżanie 90 Hz gwarantuje płynność animacji i przewijania.

Smartfon z bardzo dobrymi parametrami poniżej 1000 zł

Smartfon Samsung Galaxy M15 5G z wyświetlaczem o zaokrąglonych rogach i trzema aparatami z tyłu.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Smartfon Samsung Galaxy M15 5G został wyposażony w pojemną baterię 6000 mAh, co pozwala na długotrwałe korzystanie z urządzenia bez konieczności częstego ładowania. Dzięki technologii szybkiego ładowania 25 W użytkownicy mogą także szybko naładować swoje urządzenie.

Jednym z kluczowych elementów tego modelu jest procesor MediaTek Dimensity 6100+. Ten zaawansowany układ zapewnia wysoką wydajność oraz szybkie i płynne działanie systemu. Dzięki niemu smartfon radzi sobie z wymagającymi aplikacjami i grami, co sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym korzystaniem bez opóźnień. Procesor ten także efektywnie zarządza energią, co dodatkowo przedłuża czas pracy na jednym ładowaniu.

Dziękujemy za lekturę! Jeśli masz dodatkowe 10 sekund, poświęć je na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ chcemy poznać preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw