Mężczyzna w sportowym ubraniu trzymający butelkę z wodą, uśmiechający się, z bezprzewodowymi słuchawkami na uszach.
LINKI AFILIACYJNE

Słuchawki dla sportowców od OPN SOUND. Na polski rynek wkracza nowy producent

3 minuty czytania
Komentarze

Jeśli zastanawialiście się, które słuchawki dla sportowców są najlepsze – na polskim rynku pojawił się nowy gracz, który już teraz oferuje kilka interesujących i jednocześnie budżetowych modeli. Co ważne, nadadzą się one nie tylko do biegania czy pływania, ale także użytku codziennego.

Oto słuchawki dla sportowców od OPN SOUND

Oto słuchawki dla sportowców od OPN SOUND. Dziewczyna w czepku pływackim płynąca w basenie stylem grzbietowym obok boi oddzielającej tory.
Fot. OPN SOUND / materiały prasowe

OPN SOUND to nowy na polskim rynku producent słuchawek otwartych z przewodnictwem kostnym i dźwiękiem kierunkowym. Oferta międzynarodowej firmy obejmuje wiele różnego rodzaju modeli słuchawek dla sportowców. Oznacza to, że urządzeniami tej marki mogą równie dobrze zainteresować się biegacze, rowerzyści czy pływacy.

Dzięki swojej wszechstronności słuchawki mają pełne prawo zainteresować także kierowców, pracowników biurowych oraz fanów muzyki. Aktualnie produkty OPN SOUND są dostępne w sieciach elektromarketów Media Expert, x-kom, Avans oraz Electro.pl.

W zależności od wybranego modelu słuchawki dla sportowców od wspomnianej marki kosztują od 229 do 499 złotych. W praktyce oznacza to, że OPN SOUND oferuje bardzo dobry sprzęt w przystępnej cenie.

Czym charakteryzują się słuchawki dla sportowców OPN Sound?

Słuchawki przewodnictwa kostnego z czerwoną podświetlaną opaską.
Fot. OPN SOUND / materiały prasowe

Zgodnie z zapewnieniami producenta słuchawki OPN Sound zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i stabilności podczas intensywnych treningów. Dzięki specjalnym zaczepom na uszy oraz lekkiej konstrukcji dobrze trzymają się na swoim miejscu nawet podczas dynamicznych ruchów.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Są one również wyposażone w technologię odporności na pot i wodę, co jest niezbędne dla sportowców. Posiadają certyfikat IPX, który gwarantuje, że można je używać w różnych warunkach pogodowych oraz podczas intensywnych treningów, bez obawy o uszkodzenie.

Z technicznego punktu widzenia słuchawki oferują wyraźny i zbalansowany dźwięk, który motywuje podczas treningów. Dzięki zaawansowanym przetwornikom sprzęt ten dostarcza głębokie basy, czyste średnie tony i wyraźne wysokie częstotliwości.

W zależności od modelu słuchawki mogą być wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC), co pozwala na pełne zanurzenie się w muzyce. Dodatkowo niektóre modele oferują tryb przepuszczania dźwięków, który pozwala na słyszenie otoczenia, co jest ważne dla bezpieczeństwa, chociażby podczas biegania na zewnątrz. Dzięki tym cechom słuchawki OPN Sound wydają się rozsądnym wyborem dla sportowców poszukujących komfortowego i przystępnego cenowo sprzętu audio do swoich treningów.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Jeśli lubisz oglądać sport i masz krótką chwilę, wypełnij naszą ankietę na temat wypoczynku i oglądania Euro 2024 oraz Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Źródło: Informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: OPN SOUND / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw