Zielone logo Plus na szklanym budynku.
LINKI AFILIACYJNE

Plus na kartę z nową propozycją. Użytkownikom z pewnością nie zabraknie internetu

2 minuty czytania
Komentarze

Setki gigabajtów przyznawanych co miesiąc to nowość dla posiadaczy oferty Plus na kartę. Łącznie w skali roku można uzbierać aż 6400 GB. Dodatkową promocję operator przewidział dla nowych klientów. Mogą oni korzystać przez dwa miesiące z usług telekomunikacyjnych za pół ceny.

Plus na kartę i darmowy internet

Napis na elewacji budynku z logo "Plus" i napisem "Poczta Polska" w słoneczny dzień.
Fot. Robson90 / Despotiphotos

Plus przygotował 6400 GB dla swoich klientów. Bonus ten jest wypłacany „w ratach”. Na początku użytkownik dostaje 900 GB, a później co miesiąc 500 GB. Łącznie przez rok uzbiera się właśnie 6400 GB, a pakiety z poszczególnych miesięcy nie przepadają.

Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta za min. 35 zł i aktywowanie jednego z pakietów „Bez Limitu”. Następnie należy wpisać i zatwierdzić kod *136*11*6400#.

Na start przyznane zostanie 900 GB w pierwszym miesiącu, a przez kolejnych 11 miesięcy użytkownik otrzymywał będzie 500 GB co 30 dni (warunkiem jest utrzymanie ciągłości pakietu Bez Limitu przez 12 miesięcy).

Komunikat Plusa

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Plus na kartę ze zniżką dla nowych klientów

Kolejna propozycja Plusa dotyczy nowych klientów. Wystarczy doładować konto kwotą minimum 15 zł oraz wysłać SMS-a pod numer
80221 o odpowiedniej treści: ZGODA30, ZGODA35, ZGODA40. Wymienione liczby oznaczają ceny wybranych pakietów (30, 35, 40 zł).

Po spełnieniu wymienionych warunków użytkownik otrzyma rabat 50% na aktywację oraz pierwsze odnowienie pakietu. Przykładowo po wysłaniu SMS-a o treści ZGODA30 aktywowany zostanie pakiet za 30 zł, ale w pierwszym i drugim miesiącu jego koszt będzie wynosił po 15 zł.

Widok na logo "plus" zamocowane na ścianie zewnętrznej budynku, składające się z białych liter i kołowego, stylizowanego symbolu na szarym tle.
Fot. Robson90 / Despotiphotos

Z opisywanej promocji można skorzystać do końca września, ale to nie koniec. Plus przewidział także następujące możliwości dla nowych klientów oferty na kartę:

  • Wybierając doładowanie za minimum 10 zł po wysłaniu SMS-a o treści ZGODA pod numer 80087 użytkownik otrzymuje 400 GB ekstra na 30 dni;
  • Wybierając pakiet za minimum 35 zł, automatycznie aktywuje się promocja 6400 GB;
  • Wybierając pakiet za minimum 30 zł, automatycznie aktywuje się promocja 1500 GB.

Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, którego operatora wybrać, zajrzyjcie do naszego rankingu ofert na kartę. Znajdziecie tam warte uwagi propozycje z różnych przedziałów cenowych. Pamiętajcie także o naszym zestawieniu abonamentów komórkowych.

Źródło: Plus/informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Elzbieta Krzysztof / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw