macbook air na stole
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Nowy MacBook Air w obniżonej cenie. Tyle obecnie kosztuje laptop Apple

2 minuty czytania
Komentarze

Tegoroczny MacBook Air trafił na promocję. Po obniżce laptop jest dostępny za nieco mniejszą kwotę, niż wynikałoby to ze standardowej ceny. Jeśli szukaliście dobrego laptopa z nadgryzionym jabłkiem, to może być sensowny wybór.

MacBook Air w obniżonej cenie

Na promocję w sklepie Komputronik trafił MacBook Air zaprezentowany w marcu 2024 roku. Chodzi o wariant z ekranem 15,3″. Oprócz tego laptop w opisywanej konfiguracji ma m.in. procesor M3 oraz 16 GB RAM-u.

macbook air
Fot. Apple / materiały prasowe

Obniżka ceny nie jest ogromna, jednak zawsze można trochę zaoszczędzić.

Nowy MacBook Air pozostaje najlepszym na świecie laptopem o smukłej, lekkiej konstrukcji dla studentów przygotowujących prace dyplomowe, użytkowników biznesowych nastawionych na wysoką produktywność i wszystkich innych osób, którym zależy na wyjątkowym połączeniu wydajności, łatwości przenoszenia i znakomitego czasu pracy na baterii.

Greg Joswiak, starszy wiceprezes Apple w pionie Worldwide Marketing

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Jeśli jednak zależy wam na czymś w bardziej przystępnej cenie, zajrzyjcie do naszego rankingu laptopów do 4000 zł. Znajdziecie tam naprawdę wydajne sprzęty, choć siłą rzeczy będą to modele z Windows, więc najwięksi fani Apple mogą mieć problem ze znalezieniem opcji dla siebie. Im polecamy MacBooki.

Specyfikacja laptopa Apple

macbook air
MacBook Air z 2024 roku występuje w dwóch wariantach, które różnią się wielkością wyświetlacza. W opisywanej ofercie można kupić większy egzemplarz, który spokojnie wystarczy do większości zastosowań. Fot. Apple / materiały prasowe
  • Ekran: 15,3”, Liquid Retina, 2880 × 1864 pikseli;
  • System: Mac OS;
  • Procesor: Apple M3;
  • RAM: 16 GB;
  • SSD: 256 GB;
  • Wymiary: 34 × 23,7 × 1,15 cm;
  • Waga: 1,51 kg.

Super, że przeczytałeś artykuł. Potrzebujemy jeszcze chwili twojej uwagi. Jeśli lubisz sport i cenisz wypoczynek, wypełnij naszą ankietę o oglądaniu transmisji i pomóż nam poznać preferencje Polaków. Twoja opinia jest dla nas bezcenna!

Zdjęcie otwierające: aappp / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw