robot kuchenny monsieur cuisine conncet (lidlomix) z włączonym ekranem stojący na stole obok telefonu i talerza z potrawą, w tle zasłonięte okno oraz meble kuchenne

Lidlomix taniej o 700 zł. W promocji jest prawie 4 razy tańszy od Thermomixa

2 minuty czytania
Komentarze

Choć różnica cen Lidlomixa oraz Thermomixa jest spora, wielofunkcyjny robot kuchenny od Lidla to i tak duży wydatek. Teraz jednak można kupić go dużo taniej, bo cena spada aż o 700 zł. W dodatku wcale nie trzeba odwiedzać marketu osobiście – promocja będzie dostępna także online.

Lidlomix w dużej promocji

Lidlomix Monsieur Cousine Smart postawiony w kuchni, w tle widać gotującą parę
Fot. Lidl / materiały prasowe

Lidlomix, czyli termorobot MC Smart dostępny w Lidlu, to zaawansowane urządzenie kuchenne, które oferuje wszechstronne funkcje, takie jak gotowanie, mieszanie, siekanie, gotowanie na parze i sous-vide. Wyposażony jest w misę ze stali nierdzewnej o pojemności 4,5 litra, regulację temperatury od 37°C do 130°C oraz 10-stopniową regulację prędkości.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Lidlomix ma również funkcję turbo, timer na 99 min, funkcję WLAN do aktualizacji przepisów oraz możliwość sterowania głosowego przy pomocy Asystenta Google (może w tym momencie będziecie chcieli sprawdzić, jak wyłączyć asystenta Google). Urządzenie zawiera ponad 600 wgranych przepisów, a aplikacja mobilna pozwala na łatwe przeglądanie i planowanie posiłków.

Zestaw zawiera m.in. pokrywę, wkładkę do gotowania na parze, dużą misę ze stali nierdzewnej i nasadkę do ubijania. Dodatkowo można dokupić nasadkę z dwustronną tarczą do ścierania lub krojenia za 149 zł.

lidlomix na białym stole, obok mężczyzna wybierający opcje na ekranie
Fot. Lidl / materiały prasowe

Alternatywa dla Thermomixa w świetnej ofercie

Termorobot MC Smart z Lidla będzie dostępny w promocyjnej cenie od 10 do 15 czerwca 2024 roku. W promocji 700 zł taniej alternatywę dla Thermomixa kupimy za 1799 zł (zamiast 2499 zł). To o ok. 3,6 razy taniej niż produkt marki Vorwerk, który obecnie kosztuje 6455 zł (Thermomix TM6).

Katalog okazji Lidl, termorobot MC Smart z wi-fi 1200 W, cena promocyjna 1799 zł.
Fot. Lidl / materiały prasowe

Warto zaznaczyć, że urządzenie cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, którzy doceniają jego funkcjonalność, łatwość obsługi oraz solidne wykonanie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych przepisów Lidlomix umożliwia przygotowanie różnorodnych dań, od prostych po bardziej skomplikowane, a to czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych amatorów gotowania.

Źródło: Lidl, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Lidl / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw