Tablet trzymany w dłoni z aplikacjami na ekranie, w tle drzewa iglaste.
LOKOWANIE PRODUKTU: HUAWEI

5 sytuacji, w których tablet jest lepszy od laptopa

2 minuty czytania
Komentarze

Wszechstronny tablet jak HUAWEI MatePad 11.5″S w wielu scenariuszach jest w stanie zastąpić laptopa. W jakich sytuacjach warto oszczędzić i zrezygnować z komputera przenośnego?

Tablet może być lepszy od laptopa

O wszystkich scenariuszach dowiesz się z materiału wideo. Jeśli masz problem z odtworzeniem naszego TikToka, poniżej przeczytasz najważniejsze informacje.

@android.com.pl

Czy tablet może być lepszy od laptopa? 🤔 Huawei MatePad #huawei #matepad #tablet

♬ dźwięk oryginalny – Ulubiony portal technologiczny

HUAWEI MatePad 11.5″S to urządzenie, które wyróżnia się matowym ekranem PaperMate. Technologia redukująca refleksy świetlne sprawia, że konsumpcja treści na tablecie jest dużo wygodniejsza niż na laptopie. Dzięki wygodnej klawiaturze i precyzyjnemu rysikowi MatePad dużo lepiej poradzi sobie z notatkami.

Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Nawet drogie komputery często są wyposażone w niskiej jakości aparaty. MatePad 11.5″S oferuje bardzo dobrą matrycę, co w połączeniu z obsługą Google Meet sprawdzi się idealnie podczas wideorozmów. Jeśli szukasz sprzętu, który zmieści się do każdego plecaka, tablet będzie strzałem w dziesiątkę.

MatePad oferuje też długi czas działania. Godzina oglądania YouTube na około 50% jasności zużyła zaledwie 9% energii. 11.5″S pod względem czasu pracy deklasuje większość laptopów.

HUAWEI MatePad 11.5″S w atrakcyjnej ofercie

Tablet z klawiaturą leżący na drewnianym stole.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości tabletu HUAWEI MatePad 11.5″S świetnie trafiłeś. Do 7 lipca za tablet z klawiaturą i rysikiem trzeba zapłacić zaledwie 1999 złotych. Dodatkowo producent dorzuca dwunastomiesięczną ochronę ekranu w prezencie. Łączna wartość korzyści to aż 798 złotych.

Zdjęcie otwierające: Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Huawei

Motyw