LINKI AFILIACYJNE

Huawei FreeBuds 6i już w Polsce. Cena nie jest wygórowana

2 minuty czytania
Komentarze

Chiński producent wprowadził na polski rynek nowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, model Huawei FreeBuds 6i. Mogą one pochwalić się certyfikatem jakości dźwięku Hi‑Res, co zdecydowanie wyróżnia je względem innych modeli w podobnej cenie. Ponadto oferują stylowy wygląd, mają wytrzymałą baterię i oferują skuteczną redukcję szumów.

Osoba śpiąca na fotelu w samolocie, z bezprzewodowymi słuchawkami w uszach.
Fot. Huawei / materiały prasowe

Co oferują Huawei FreeBuds 6i?

Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: czarnym, białym i fioletowym, Są o 6% mniejsze od poprzedniej generacji i oferują ochronę przed pyłem i wodą zgodnie ze standardem IP54. Mają intuicyjne sterowanie dotykowe. Do tego współpracują z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Windows, Android i iOS, a użytkownik może się między nimi swobodnie przełączać.

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 6i są wyposażone w udoskonaloną technologię redukcji szumów od Huawei – Intelligent Dynamic ANC 3.0, która do tej pory była dostępna wyłącznie w serii FreeBuds Pro. Wykorzystuje ona 3 mikrofony i 11-milimetrowy przetwornik dynamiczny z czterema magnesami. Poziom redukcji szumów można dopasować ręcznie w aplikacji AI Life.

Słuchawki charakteryzuje szerokie pasmo przenoszenia, które jest szczególnie zauważalne przy wykorzystaniu źródeł dźwięku w jakości HD. Nie zabrakło soczystych basów i korektora, który pozwala na łatwą zmianę ustawień.

Kobieta w tramwaju, słuchająca muzyki ze słuchawek bezprzewodowych.
Fot. Huawei / materiały prasowe

Bateria o pojemności 55 mAh wystarcza maksymalnie na 5 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki przy włączonej redukcji szumów lub do 8 godzin przy wyłączonym ANC.

Jeśli się rozładują, to już 10 minut w etui ładującym pozwoli na kolejne 4 godziny korzystania ze słuchawek. Z przerwami na doładowania w etui, słuchawki mogą odtwarzać muzykę łącznie przez 35 godzin (ANC wyłączone) lub 20 godzin (przy włączonej redukcji) z dala od gniazdka. W razie potrzeby etui naładuje się do pełna w ok. godzinę, a same słuchawki w ok. 40 minut.

Dostępność i cena Huawei FreeBuds 6i

Sugerowana cena detaliczna HUAWEI FreeBuds 6i to 399 zł. Będzie można je kupić w najpopularniejszych sieciach handlowych i sklepach z elektroniką, a także w punktach sprzedaży sieci Plus i T-Mobile.

Fot. Huawei / materiały prasowe

W sklepie huawei.pl do słuchawek dodawana jest w prezencie usługa HUAWEI Loss Care, która upoważnia do wymiany zagubionej słuchawki z 50-procentowym rabatem w ciągu roku od zakupu urządzenia.

Dziękujemy za lekturę! Jeśli masz dodatkowe 10 sekund, poświęć je na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ chcemy poznać preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: Huawei, informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Huawei / materiały prasowe, montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw