Mężczyzna grający w grę komputerową na nowoczesnym komputerze i monitorze, noszący słuchawki z mikrofonem, w pokoju z neonowym oświetleniem oraz teleskopem w tle.
LOKOWANIE PRODUKTU: NO FLUFF JOBS

Loteria jak u Buddy. PC za 20 000 zł na wyciągnięcie ręki w Peceterii

3 minuty czytania
Komentarze

Jeżeli marzy się wam potężny komputer do gier, to loteria Peceteria może to marzenie spełnić. Do wygrania są bowiem nie tylko komputery, których wartość to 20 tys. złotych, ale i liczne nagrody dodatkowe. Począwszy od procesorów Intel Core i9 a skończywszy na konsolach do gier. Zasady udziału są bardzo proste, więc nie pozostaje nic innego, jak dołączyć do gry.

Loteria Peceteria to możliwość wygrania PC za 20 tys. zł

40 wyjątkowych nagród do wygrania w Peceterii. Walcz o 2 potężne komputery i mnóstwo nagród dodatkowych jak procesory Intela, SteamDecki czy fotel gamingowy. peceteria.pl
Fot. No Fluff Jobs / materiały prasowe

Youtuber Budda miał swoją loterię 7 Aut, a miłośnicy komputerów mogą teraz wziąć udział w Peceterii. Tutaj do wygrania czekają nie tylko dwa potężne PC o wartości 20 tys. zł każdy, przy których składaniu uczestniczyli youtuberzy ZMASLO oraz TechLipton (czuwał nad nimi Michał Pisarski), ale także i 38 dodatkowych nagród. Jakie to nagrody? Procesory Intela (Intel Core i9–14900K, Intel Core i7–14700K, Intel Core i5–14600K), konsole Steam Deck, fotele gamingowe, smartbandy Samsunga czy retrokonsole. Sama wartość tych nagród to ponad 100 000 złotych.

Wideo prezentujące wydarzenie.

Dodajmy też, że 20% dochodu z akcji zostanie przekazane fundacji Hakersi, organizacji wspierającej dzieci wykluczone cyfrowo i te, które nie mają dostępu do sprzętów, poprzez dostarczanie im odpowiednich urządzeń oraz edukowanie w zakresie programowania czy cyberbezpieczeństwa. Możemy więc nie tylko wygrać, ale i komuś pomóc, a to już bezcenne.

Jak wziąć udział w loterii?

Kup e-booka o podkręcaniu peceta w domu, by dać sobie szansę na wygranie potężnych komputerów. peceteria.pl
Fot. No Fluff Jobs / materiały prasowe

Zasady uczestnictwa w loterii są proste. Musimy na początku kupić jedną z wersji autorskiego e-booka pt. Podstawy wybierania komponentów do PC i „podkręcania” sprzętu. Zakup wybranej wersji e-booka daje nam określoną liczbę losów. Te następnie będą brały udział w losowaniu nagród, które odbędzie się 20 czerwca 2024 roku o godzinie 20.00 na kanale No Fluff Jobs na YouTube. Tak prezentują się ceny poszczególnych e-booków oraz to, ile losów za nie dostaniemy:

  • Poziom 1: cena 19 zł, 1 los
  • Poziom 2: cena 39 zł, 3 losy
  • Poziom 3: cena 59 zł, 7 losów
  • Poziom 4: cena 99 zł, 15 losów
Jak wziąć udział w loterii Peceteria. Baner reklamowy z tekstem "Wygraj wyjątkowe komputery" i logiem "No Fluff Jobs". Tło z motywem futurystycznych komputerów i neonowych świateł. Na dole po prawej stronie przycisk z napisem "peceteria.pl".
Fot. No Fluff Jobs / materiały prasowe

Różne poziomy e-booków to nie tylko dodatkowe losy, ale też rozdziały w e-booku. To dodatkowa porcja materiałów, która może poszerzyć naszą wiedzę w kwestii wybierania komponentów do PC i samego ich „podkręcania”.

Następnym krokiem po zakupie e-booka jest rejestracja na stronie. Podajemy tam swoje imię, numer telefonu oraz adres e-mail. Tak wygląda cały proces:

  1. Kupujemy wybraną wersję e-booka.
  2. Rejestrujemy się na stronie Peceteria.
  3. Trzymamy kciuki za wygraną.

Pamiętaj o odpowiedzialnej grze. Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Źródło: Peceteria. Zdjęcie otwierające: DC Studio / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: No Fluff Jobs

Motyw