Biały robot odkurzający na drewnianej podłodze.
LINKI AFILIACYJNE

Biedronka odkurza z Ezviz. W ofercie sklepu znalazł się robot sprzątający w świetnej cenie

1 minuta czytania
Komentarze

Producent inteligentnych rozwiązań do domu, firma Ezviz, nawiązała współpracę z siecią e-sklepów Biedronka. Dzięki temu do sprzedaży trafił nowy flagowy robot odkurzająco-mopujący EZVIZ RE4 Plus z automatyczną stacją opróżniania zbiornika.

Robot odkurzający pod łóżkiem na drewnianej podłodze.
Fot. Ezviz / materiały prasowe

Co oferuje Ezviz RE4 Plus?

To udoskonalona wersja modelu Ezviz RE4, która wyróżnia się większą mocą ssania. Dlatego sprawdzi się podczas usuwania uporczywego brudu i sierści zwierząt. Ma również funkcję automatycznego rozpoznawania zmiany typu podłogi i dostosowywania do niego mocy ssania, co zapewnia optymalne rezultaty czyszczenia na różnych powierzchniach.

Zastosowana w odkurzaczu automatycznym EZVIZ RE4 Plus technologia LDS LiDAR i czujniki podczerwieni umożliwiają unikanie przeszkód i jednoczesne tworzenie mapy pomieszczeń. Robot wykorzystuje mapy i wybiera optymalną trasę sprzątania. Ładująca stacja dokująca automatycznie gromadzi i zatrzymuje kurz, umożliwiając odkurzanie bez udziału użytkownika nawet przez 90 dni.

Cena odkurzacza w e-sklepie Biedronka

Odkurzacz dostępny jest w naprawdę atrakcyjnej cenie, która obowiązywać będzie do 30 czerwca 2024 roku. I faktycznie jest niższa od kwoty, jaką trzeba zapłacić za ten odkurzacz na wolnym rynku.

Fot. e-sklep Biedronka / zrzut ekranu

Regularna cena poza okresem promocyjnym wynosi bowiem 1 499 złotych, a w e-sklepie Biedronki możecie kupić go za 1 099 złotych.

Źródło: Informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Ezviz / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw