Dwa widoki białego smartwatcha z czerwonymi akcentami.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Stylowy smartwatch Polar kupuje coraz więcej osób. Kosztuje poniżej 1000 zł

2 minuty czytania
Komentarze

Czy można kupić stylowy i funkcjonalny smartwatch za mniej niż 1000 złotych? Oczywiście, że tak a świetnym tego przykładem jest Polar Pacer PRO dostępny między innymi w internetowym sklepie Komputronik.

Stylowy smartwatch za mniej niż 1000 złotych

Polar Pacer PRO biało-czerwony zegarek sportowy na stronie sklepu Komputronik.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Jeśli zastanawiacie się, jaki smartwatch wybrać świetną propozycją może okazać się Polar Pacer PRO. Ten sprzęt charakteryzuje się eleganckim, sportowym wyglądem, a jego biało-czerwona kolorystyka nadaje mu nowoczesny i dynamiczny styl. Zegarek jest lekki, ponieważ waży tylko 41 gramów, co czyni go wygodnym do noszenia przez cały dzień.

Zegarek wyposażono w kolorowy wyświetlacz Memory-in-Pixel (MIP) o rozdzielczości 240×240 pikseli, który gwarantuje doskonałą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Ekran jest chroniony szkłem Gorilla Glass, co zwiększa jego odporność na zarysowania i uszkodzenia.

Polar Pacer PRO oferuje zaawansowane funkcje monitorowania aktywności fizycznej, w tym pomiar tętna, śledzenie snu, pomiar VO2 max oraz funkcje treningowe, takie jak przewodniki biegowe i programy treningowe. Dzięki wbudowanemu GPS, zegarek precyzyjnie śledzi trasy i dystanse. Posiada także barometr, który monitoruje wysokość i zmiany ciśnienia atmosferycznego.

Co jeszcze potrafi Polar Pacer PRO?

Smartwatch Polar z białym paskiem na zewnątrz i czerwonym w środku, czarna tarcza.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Zegarek obsługuje łączność Bluetooth, co umożliwia synchronizację z aplikacją Polar Flow, gdzie użytkownicy mogą analizować swoje dane treningowe i zdrowotne. Bateria Polar Pacer PRO oferuje do 35 godzin działania w trybie treningu z włączonym GPS i pomiarem tętna, co sprawia, że jest idealny do długich sesji treningowych i wycieczek.

Smartwatch jest także kompatybilny z dodatkowymi akcesoriami Polar, takimi jak paski na klatkę piersiową do dokładniejszego pomiaru tętna. Zegarek jest wodoodporny do 50 metrów, co pozwala na bezpieczne użytkowanie podczas pływania.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Cóż, Polar Pacer PRO to zaawansowany zegarek sportowy idealny dla osób aktywnych, które potrzebują precyzyjnych narzędzi do monitorowania swojego zdrowia i treningu. Dzięki solidnej konstrukcji, bogatym funkcjom i długiej żywotności baterii, jest to niezawodny towarzysz codziennych wyzwań sportowych.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Polar / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw