Telewizor z płaskim ekranem wyświetlający abstrakcyjny obraz w odcieniach różu i pomarańczu, ustawiony na jednolitym tle w kolorze różowym.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

50-calowy QLED za nieduże pieniądze. Ten telewizor Samsunga to genialna opcja

2 minuty czytania
Komentarze

Dobry telewizor Samsung wcale nie musi charakteryzować się ogromną ceną. Za przykład może posłużyć tu 50-calowy QLED dostępny między innymi w internetowym sklepie Komputronik. Co potrafi sprzęt od koreańskiej firmy?

50-calowy telewizor Samsung QLED za rozsądną cenę

50-calowy telewizor Samsung QLED za rozsądną cenę. Strona produktu Samsung QE50Q60CAU w sklepie internetowym Komputronik.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Dziś telewizor Samsung najczęściej kojarzy się z kolosalnym sprzętem za grube dziesiątki tysięcy złotych. Pamiętajmy jednak, że koreańska firma ma w swojej ofercie także mniejsze i tańsze propozycje, jak 50-calowy QLED sygnowany numerem QE50Q60CAU.

Ten model może pochwalić się nie tylko jakością 4K HDR, ale również zaimplementowaniem technologii Quantum Dot, która oferuje naturalnie jasny i kolorowy obraz. To przekłada się na bogate i głębokie barwy w różnych zakresach jasności.

Tymczasem miłośnicy świetnego dźwięku mogą zainteresować się technologią Object Tracking Sound Lite, która tworzy wirtualny dźwięk śledzący ruchy. Taki zabieg zwiększa immersję podczas oglądania filmów, seriali czy nawet wydarzeń sportowych.

Co jeszcze potrafi Samsung QE50Q60CAU?

Telewizor z ekranem QLED wyświetlający różowo-pomarańczową grafikę
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Naturalnie model QE50Q60CAU to również Smart TV z systemem Tizen na pokładzie. Oznacza to, że zainstalujecie na nim wszystkie najpopularniejsze serwisy streamingowe takie jak Disney+, HBO Max czy Netflix. Co ważne, telewizor Samsunga chwalą sobie także jego stali użytkownicy.

Poniżej znajdziecie kilka opinii zaczerpniętych z internetowego sklepu Komputronik.

TV ma piękny obraz z dobrze nasyconymi kolorami. Moim zdaniem jeden z lepszych sprzętów w tym budżecie. Polecam.

Opinia ze sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Jakość obrazu jest rewelacyjna. Ogólnie na plus też szybka konfiguracja, ładny design oraz fajny nowocześnie wyglądający pilot.

Opinia ze sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

wszystko proste i intuicyjne, obraz świetnej jakości, dźwięk także jest super czysty i na najmocniejszej opcji naprawdę głośny

Opinia ze sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

Tymczasem, jeśli nie jesteście zdecydowani na omawiany dziś model, zerknijcie na nasze zestawienie telewizory 55-cali ranking, aby zobaczyć, na jakie alternatywy można liczyć.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw