Zbliżenie na laptop Acer z podświetlaną klawiaturą.
LINKI AFILIACYJNE

Pakiet Google One AI Premium w prezencie przy zakupie Chromebooka. Oto jak skorzystać

2 minuty czytania
Komentarze

Google One AI Premium to pakiet, który można otrzymać w prezencie przy zakupie Chromebooka marki Acer. Promocja łączy się z innymi bonusami, z których da się skorzystać, wybierając dane urządzenie. Podpowiadamy, co dokładnie trzeba zrobić.

Google One AI Premium jako bonus do chromebooka

Przy zakupie laptopa Acer Chromebook Plus producent proponuje dodatek, jakim jest roczny pakiet Google One AI Premium. Obejmuje on Gemini Advanced, 2 TB miejsca w chmurze oraz Gemini w Gmailu, Dokumentach i innych usługach.

acer chromebook na którym działa pakiet google One Ai Premium
Fot. Acer / materiały prasowe

Ten ekskluzywny bonus oferuje funkcje pozwalające na szybkie usuwanie elementów ze zdjęć, ułatwiające napisanie profesjonalnego maila czy poprawienie swoich dokumentów. Gemini Advanced oferuje rozumienie i analizę dokumentów aż do około 1500 stron! Rozszerzone możliwości AI od Google znajdą swoje zastosowanie również u programistów, którzy wykorzystają możliwości analizy swojego kodu, znalezienia błędów czy jego optymalizacji.

komunikat Acera

Promocja dostępna od 28.05.2024 do 31.12.2024 i dotyczy wyłącznie nowo kupionych urządzeń. Po dokonaniu zakupu należy odwiedzić specjalną stronę Google i kliknąć „odbierz bonus”. Jak podaje firma z Mountain View, wartość bonusu to 1175.88 zł. Opisywana akcja dotyczy laptopów Acer Chromebook Plus 514 oraz 515.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Pozostałe promocje na Chromebooki Acer

Opisana wyżej promocja łączy się z innymi akcjami, które dotyczą Chromebooków Acer. Jedna z nich umożliwia otrzymanie karty podarunkowej o wartości 500 zł, która jest przyznawana w przypadku dokonania zakupu w jednym ze sklepów z elektroniką, m.in. w Komputroniku. Wystarczy po dokonaniu zakupu wypełnić formularz na stronie voucherkomputronik.pl.

Kobieta w kolorowych ubraniach siedzi przy drewnianym stole i pracuje na laptopie.
Fot. Acer / materiały prasowe

Oprócz tego Acer proponuje roczny kurs o wartości 239 zł do wykorzystania w Lerni oraz 3-miesięczny dostęp do Photoshopa.

komputery z serii Chromebook Plus dostępne są również w programie Bon dla nauczyciela. Trwający od października 2023 roku program „Laptop dla nauczyciela” pozwala otrzymać bon o wartości 2500 zł brutto na zakup laptopa – w tym również na modele Chromebook Plus 515 i 514.

komunikat Acera

Jeśli chcecie poznać więcej wartych uwagi modeli przenośnych komputerów, zajrzyjcie do naszego rankingu laptopów do 3000 zł.

Zdjęcie otwierające: rafastockbr / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw