Młody mężczyzna grający na komputerze w gamingowym fotelu, z nausznikami na głowie, przed dwoma monitorami, jednym z kodem, a drugim z grą. Pokój ma dynamiczne oświetlenie LED.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Możesz dostać aż tysiąc złotych na zakupy. Wystarczy, że napiszesz recenzję dowolnego sprzętu

2 minuty czytania
Komentarze

Tysiąc złotych na zakupy w sklepie z elektroniką to już pokaźna kwota – myślę, że każdy z nas ucieszyłby się z takiego dodatku do budżetu. Żeby wygrać voucher w konkursie, należy podzielić się opinią na temat dowolnego sprzętu z oferty sklepu Komputronik, z którego korzystamy.

Konkurs dla koneserów technologii

tysiąc złotych na zakupy #KONKURS Zrecenzuj dowolny sprzęt z oferty Komputronik i wygraj voucher na 1000 lub 500 zł!
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Jeśli jesteś fanem technologii i lubisz dzielić się wrażeniami z testowania nowego sprzętu, Komputronik ma dla ciebie świetną propozycję. Możesz wziąć udział w konkursie na najlepszą recenzję dowolnego produktu z oferty sklepu. Wystarczy, że podzielisz się swoją opinią, oznaczysz post hashtagiem #RECKA i masz szansę wygrać voucher na zakupy o wartości 1000 lub 500 złotych. Konkurs odbywa się na grupie Komputronicy na Facebooku.

To doskonała okazja, aby pomóc innym użytkownikom w wyborze sprzętu, niezależnie od tego, czy chodzi o komputer, czajnik, czy jakiekolwiek inne urządzenie. Każdy uczestnik może dodać więcej niż jedną recenzję, ale warto wiedzieć, że nagrodę można wygrać tylko raz. Organizatorzy podkreślają, że kluczowa jest jakość recenzji.

Wygraj voucher na zakupy: elektronika do 1000 zł

Mężczyzna w białej koszuli używa gogli VR na tle reklamy z napisem "Napisz recenzję dowolnego sprzętu z Komputronik i zgarnij voucher na 1000 zł!" oraz monetami.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu elektronicznego w przedziale cenowym do 1000 zł, Komputronik oferuje szeroki wybór produktów, które spełnią różne potrzeby użytkowników. Od nowoczesnych smartfonów, przez zaawansowane słuchawki bezprzewodowe, po monitory 4K i wydajne routery WiFi 6 – każdy znajdzie coś dla siebie.

Możecie też rzucić okiem na nasz ranking telefonów do 1500 złotych. Co prawda to trochę więcej niż zakłada nagroda główna, ale w takim wypadku będziecie musieli dopłacić jedynie ułamek ceny.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: ELLA DON / Unsplash

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw