Trzy różne smartwatche na podłożu z betonu, dwa z białymi paskami i jeden z czarnym paskiem.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Garmin Fenix 7X Solar coraz popularniejszy w Polsce. Jeden element go wyróżnia

3 minuty czytania
Komentarze

Jeśli jesteście osobami aktywnymi fizycznie i planowaliście zakup smartwatcha, możecie rozważyć model Garmin Fenix 7X Solar. Urządzenie powinno wystarczyć nie tylko do podstawowych zastosowań. Ma bowiem pewien element, który znacząco go odróżnia od większości konkurencyjnych zegarków.

Czym charakteryzuje się Garmin Fenix 7X Solar?

Klasyczne zegarki mogą działać naprawdę długi czas bez żadnej ingerencji użytkownika. Po upływie wielu miesięcy trzeba jedynie wymienić niewielką baterię. Inaczej jest w przypadku smartwatchy, które na ogół trzeba dosyć często ładować.

Zegarek sportowy Garmin Fenix 7X Solar w kolorze czarnym na cyfrowym zdjęciu produktowym z wyświetloną godziną 10:10 na tarczy i informacjami o produkcie po prawej stronie.
Fot. komputronik.pl / zrzut ekranu

Garmin Fenix 7X Solar wyróżnia się jednak na tle większości „inteligentnych zegarków” na rynku tym, że obsługuje ładowanie solarne. Energię w urządzeniu można uzupełnić, wykorzystując do tego promienie słoneczne i dzięki temu uzyskać dłuższy czas działania sprzętu bez dostępu do tradycyjnej ładowarki. Na tarczy smartwatcha zostały bowiem dyskretnie umieszczone specjalne panele.

Omawiany zegarek to urządzenie dedykowane głównie osobom aktywnym fizycznie. Ma wbudowany GPS, barometr, kompas oraz pulsoksymetr. Omawiany model monitoruje treningi oraz parametry zdrowotne użytkownika. Opinie o modelu Fenix 7X Solar są zdecydowanie pozytywne.

Wybrałem go, bo nie lubię półśrodków i wolę wydać raz porządnie i mieć urządzenie oferujące wszystkie funkcje, a korzystam z mnóstwa różnych. Do treningów na siłowni, roweru i biegania ekstra, pływanie też bez zarzutu. Jakość spasowania i solidność to duży atut.

Fragment opinii zamieszczonej w sklepie Komputronik

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Smartwatch Garmin współpracuje z telefonami z Androidem oraz iOS. Bez problemu połączycie go z modelami z naszego rankingu najlepszych smartfonów.

Garmin Fenix 7X Solar. Specyfikacja

Garmin Fenix 7X Solar zegarki
Fot. Garmin / materiały prasowe

Jeśli zainteresowaliście się opisywanym zegarkiem i chcecie dokładnie poznać jego specyfikację, poniżej znajdziecie najważniejsze informacje.

  • Ekran: 1,4”, 280 × 280 px, dotykowy;
  • Czujniki i komponenty: akcelerometr, kompas cyfrowy, termometr, wysokościomierz, żyroskop, GPS + GLONASS + GALILEO;
  • Najważniejsze obsługiwane aktywności: bieg, golf, kolarstwo, pływanie, trening na zewnątrz, trening wewnątrz;
  • Funkcje zdrowotne: pomiar pulsu, pomiar saturacji SpO2, ćwiczenia oddechowe, analiza snu, licznik kcal, monitorowanie cyklu menstruacyjnego, monitorowanie poziomu stresu;
  • Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi, ANT+;
  • Płatności zbliżeniowe: Garmin Pay;
  • Wodoszczelność: 10 atm (do 100 m);
  • Wykonanie: polimer wzmocniony włóknem szklanym (ramka ze stali nierdzewnej);
  • Szerokość paska: 26 mm;
  • Wymiary i waga: 51 × 51 × 14,9 mm, 96 g.

Dziękujemy, że dotarłeś do końca materiału. Zbieramy właśnie dane pośród naszych czytelników dotyczących ich podejścia do zarobków programistów. Jeżeli masz dodatkowe 10 sekund – będziemy wdzięczni, jeśli odpowiesz na poniższe pytanie.

Zdjęcie otwierające: KaterynaSypailova / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw