Mężczyzna z brodą trzymający etui na telefon w formie noża kuchennego w pozycji telefonu przy uchu, z ciemnym tłem.
LINKI AFILIACYJNE

Sprawdzamy najdziwniejsze etui. Z nimi odświeżysz każdego smartfona

1 minuta czytania
Komentarze

Flagowe smartfony są eleganckie, ale często design jest po prostu nudny. Najdziwniejsze etui jest w stanie odmienić twój telefon nie do poznania. Które z nich wygląda najciekawiej?

Najdziwniejsze etui, jakie znalazłem

Więcej o nietypowych etui dowiesz się z materiału wideo. Jeśli masz problem z odtworzeniem naszego TikToka, poniżej przeczytasz najważniejsze informacje.

@android.com.pl

Smartfony są coraz nudniejsze? Hmh.. to ubierz je w ciekawe wdzianko 🫣 #etui #case #smartphone

♬ dźwięk oryginalny – Ulubiony portal technologiczny

Przedziwnych etui w chińskich sklepach nie brakuje, a największy wybór jest zdecydowanie na smartfony Apple. Sprawdziłem, jak na iPhone prezentują się case m.in. w kształcie noża, kartonu mleka, czy nawet patelni. Rozwiązania są może nieporęczne, natomiast z nimi zdecydowanie można się wyróżnić.

Mężczyzna z długimi, kręconymi włosami trzymający telefon komórkowy z naklejką mięsa na obudowie.
Fot. Kamil Marek / Android.com.pl

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje urządzenie, ale potrzebujesz praktyczniejszych modeli, alternatywę znajdziesz w sklepie Komputronik. Standardowe etui na smartfony znajdziesz u naszego partnera.

Zdjęcie otwierające: Kamil Marek / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw