Komputronik Pro X714 2
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Świetny komputer do gier z GeForce RTX 4070 i Intel Core i7 na pokładzie

3 minuty czytania
Komentarze

Dobry komputer do gier musi spełniać kilka najważniejszych kryteriów. Wśród nich znajduje się jakościowa karta graficzna i wydajny procesor. Tak się składa, że model Pro X714 łączy w sobie GeForce RTX 4070 z 20-rdzeniowym Intel Core i7.

Komputer do gier, który wystarczy na długie lata grania – oto Pro X714

Komputer do gier, który starczy na długie lata grania – oto Pro X714. Strona produktu komputerowego Komputronik Pro X714, widoczny czarny komputer stacjonarny z boku oraz szczegółowe parametry techniczne i dostępne opcje konfiguracji.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Co kilka lat każdy gracz mierzy się z wyzwaniem, którym jest wymiana komputera do gier. Jeśli sami stanęliście lub niedługo staniecie przed takim sprawdzianem już teraz rzućcie okiem na model Pro X714 od internetowego sklepu Komputronik. Ten sprzęt kosztuje mniej niż 10 tysięcy złotych, a w jego wnętrzu znajdziemy procesor Intel Core i7 oraz kartę graficzną GeForce RTX 4070.

Wszystko to zamknięte w stylowej i nierzucającej się w oczy obudowie Jonsbo U4 Mini. Pamiętajcie również, że zakupy w internetowym sklepie Komputronik można rozłożyć na raty. Przy takim wyborze płatności model Pro X714 może kosztować was już 272 złote w skali miesiąca.

Specyfikacja Komputronik Pro X714

Karta graficzna RTX 4070 SUPER umieszczona wewnątrz komputera, widoczna z przodu i boku, z zielonymi akcentami podświetlenia.
Fot. NVIDIA / Materiały prasowe

Oczywiście jakościowa karta graficzna i wydajny procesor to nie wszystko. Poniżej prezentujemy pełną specyfikację modelu Komputronik Pro X714, na którą składa się między innymi 64 GB pamięci RAM.

PARAMETRYSZCZEGÓŁY
ProcesorIntel Core i7–14700F
Karta graficznaGeForce RTX 4070 (DLSS 3)
Pamięć RAM64 GB (2x32GB)
Dysk twardy2000 GB SSD
Płyta głównaIntel B760 (PRIME B760M-A)
Zasilacz750 W (EU 80+ Gold)
System operacyjnyWindows 11 Pro
ObudowaJonsbo U4 Mini, Mesh

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Bardzo możliwe, że do zakupu zachęcą was także oceny użytkowników, którzy wyposażyli się w Pro X714 i zdecydowanie nie narzekają na ten zakup.

Komputer jest taki, jak tego oczekiwałem. Dobrze dobrane podzespoły. Na plus dobry montaż oraz sprawna wysyłka.

Opinia z internetowego sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

Fantastyczny, mocny, idealnie nadaje się do codziennej pracy.

Opinia z internetowego sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

Pamiętajcie, że nowoczesne komputery do gier nie zostały stworzone tylko po to, aby odtwarzać nowe tytuły. W Pro X714 bez problemu przypomnicie sobie także o produkcjach z czasów waszego dzieciństwa lub wczesnej młodości. Skoro już przy nich jesteśmy bardzo możliwe, że zainteresują was następujące teksty:

Dotarłeś do końca artykułu? Wspaniale! Teraz prosimy o poświęcenie 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej wynagrodzeń programistów. Twoja opinia pomoże nam lepiej zrozumieć tę kwestię.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw