Młoda kobieta siedząca z tabletem, obok stoi uśmiechnięty robot, na tle ciemnego nieba i kolorowych kul.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Darmowe szkolenie z AI. Dowiedz się więcej o technologii przyszłości

2 minuty czytania
Komentarze

Darmowe szkolenie z AI, czyli jednej z najszybciej rozwijających się technologii ostatnich miesięcy, to dobra okazja do tego, by zyskać nową wiedzę. Ostatnio zaprezentowane nowości od OpenAI, czyli model ChatGPT–4o, są już na tyle zaawansowane, że naprawdę lepiej nie zostawać w tyle i zacząć od samym podstaw. Na szczęście teraz to możliwe, bo webinar z podstaw sztucznej inteligencji dostępny jest dla wszystkich i to za darmo.

Darmowe szkolenie z AI

darmowe szkolenie z AI. Webinar: Wprowadzenie do AI Odkryj możliwości AI i zdobądź wiedzę o ChacieGPT Zapisz się na darmowe szkolenie!
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Poszerzanie wiedzy oraz kompetencji to coś, co zawsze warto rozważyć. Szczególnie w tak przyszłościowym temacie, jakim jest sztuczna inteligencja oraz modele językowe. I teraz pojawiła się taka okazja, ponieważ odbędzie się darmowe szkolenie z AI, gdzie będzie można poznać podstawy oraz dowiedzieć się tego, jak poprawnie pisać prompty (czyli polecenia). Czego jeszcze będzie można dowiedzieć się na takim szkoleniu?

Osoba używająca aplikacji ChatGPT na smartfonie i laptopie siedząc na kanapie.
Fot. Queenmoonlite Studio / Shutterstock

Przede wszystkim tego, czym naprawdę jest ChatGPT oraz czym charakteryzują się poszczególne modele językowe. To pomoże w tym, by zrozumieć metodę ich działania, a tym samym stać się lepszym we współpracy z nimi.

Dowiemy się także tego, jak korzystać z ChatGPT, czyli jak przebiega proces samego logowania, jak wygląda oraz co oferują poszczególne wersje. Do tego dojdzie także nauka pisania promtów oraz to, jak wykorzystać AI do np. generowania opisów produktów w sklepach internetowych, tworzenia FAQ na stronę, pomysłów na posty w social mediach czy analizy danych.

Darmowe szkolenie z AI będzie także miejscem, gdzie poznamy wskazówki oraz pożyteczne tricki, które pozwolą zautomatyzować proces działania z ChatGPT, a na koniec pojawi się także sesja Q&A, czyli możliwość zadawania pytań. Zapewne dowiemy się także, dlaczego ChatGPT nie działa zawsze tak, jak możemy sobie tego życzyć.

Liczba miejsc na webinarach jest ograniczona, więc dobrze zapisać się z odpowiednim wyprzedzeniem. Poniżej możecie zapoznać się z datami, kiedy odbędą się darmowe szkolenia.

Daty webinarów z AI

Wybierz jeden z dostępnych terminów i zapisz się! 21.05 WTOREK godzina 10:00, 21.05 WTOREK godzina 18:00, 23.05 CZWARTEK godzina 12:00, 23.05 CZWARTEK godzina 20:00. Ilość miejsc ograniczona.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu
  • Wtorek, 21.05 o godzinie 10.00
  • Wtorek, 21.05 o godzinie 18.00
  • Czwartek, 23.05 o godzinie 12.00
  • Czwartek, 23.05 o godzinie 20.00

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw