Laptop Dell z otwartym ekranem prezentującym system Windows 11 oraz zamknięty laptop Dell od tyłu.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Niedrogi laptop na dodatkowej promocji. Zbiera bardzo dobre oceny

2 minuty czytania
Komentarze

Niedrogi laptop, który może pochwalić się dobrą specyfikacją i na dodatek ma już system operacyjny, to wcale nie musi być bajka. Wystarczy tylko dobrze poszukać, a można trafić na ciekawe okazje. Takim niedrogim urządzeniem jest laptop DELL Inspiron 15, który teraz doczekał się dodatkowej promocji, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym finansowo. Co ma do zaoferowania ten sprzęt?

Niedrogi laptop DELL Inspiron 15

niedrogi Laptop Dell Inspiron 15 z otwartym systemem Windows 11 na ekranie, widoczny z przodu i z tyłu na białym tle.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Szukając dla siebie komputera, który posłuży nam do pracy i rozrywki, a nie będzie kosztował zbyt dużo, warto łaskawszym okiem spojrzeć na urządzenia od firmy DELL. Da się bowiem znaleźć laptopa, który ma dobrze przemyślaną specyfikację, a na dodatek nie kosztuje zbyt wiele. Co więcej, obecnie decydując się na zakup urządzenia, można oszczędzić dodatkowe 200 złotych. Nie jest to może laptop do 2000 zł, ale jego cena niewiele przekracza ten budżet, a w zamian otrzymujemy sprzęt, który posłuży nam bardzo długo.

Czarny laptop marki Dell z tyłu, lekko pochylony w lewo.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Ten laptop wyposażony został w duży, 15,6-calowy wyświetlacz z matową matrycą. Jego rozdzielczość to Full HD (1920×1080 pikseli), a do tego dochodzi jeszcze odświeżanie do 120 Hz oraz jasność do 250 nitów. Wewnątrz obudowy znajdziemy 10-rdzeniowy procesor Intel Core i5, 8 GB RAM oraz pamięć 512 GB na przechowywanie danych. Laptop przychodzi już z systemem Windows 11 Home, więc praktycznie od razu po wyciągnięciu go z pudełka będziemy mogli zacząć pracować.

Laptop marki Dell z otwartym ekranem wyświetlającym logo firmy.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Sprzęt korzysta też ze standardu Wi-Fi 6, więc nie powinno być problemów z łącznością bezprzewodową. Dodatkowo jest również funkcja ExpressConnect, która ma wybierać najlepszą z dostępnych sieci oraz przydziela maksymalną przepustowość aplikacjom służącym do obsługi połączeń konferencyjnych. W sklepie Komputronik laptop zbiera doskonałe opinie. Wszystkie z zostawionych przez klientów oceniają sprzęt na 5 gwiazdek, czyli oznaczających maksymalną notę.

Jak najbardziej zasłużona ocena 5/5. Laptop jest szybki i działa bez najmniejszych problemów. Bardzo dobre jakościowe wykonanie.

Użytkownik sklepu Komputronik

Specyfikacja techniczna

  • Wyświetlacz: 15,6 cali, rozdzielczość 1920×1080 pikseli, odświeżanie 120 Hz
  • Procesor: Intel Core i5-1235U (1,3 GHz, 4.4 GHz Turbo, 12 MB Cache)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • SSD: 512 GB
  • Karta graficzna: Intel UHD Graphics (zintegrowana)
  • System: Windows 11 Home

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw