Otwarta strona apple.com z informacją o apple event
LINKI AFILIACYJNE

Apple Event. Wyjaśniamy, czego się spodziewać i gdzie oglądać transmisję

2 minuty czytania
Komentarze

7 maja 2024 roku to dzień, na który zaplanowano Apple Event. Fani sprzętu od firmy z nadgryzionym jabłkiem mogą spodziewać się prezentacji nowych urządzeń. Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisję z wydarzenia, by niczego nie przegapić.

Apple Event. Czego można się spodziewać?

apple event maj 2024 logo
Fot. Apple.com / zrzut ekranu

O tym, że data wiosennego wydarzenia Apple jest już znana, pisaliśmy w kwietniu. Jak wtedy informowaliśmy, Apple Event miał mieć miejsce 7 maja i właśnie nadszedł ten dzień. Do rozpoczęcia wydarzenia zostało już tylko kilka godzin.

Co takiego szykuje firma z nadgryzionym jabłkiem? Ostatecznie przekonamy się o tym dziś po 16:00 czasu polskiego, jednak wszystko wskazuje na to, że popularny producent elektroniki skupi się na iPadach. Zaprezentowane mają zostać modele Pro oraz Air.

Z dotychczasowych doniesień wynika również, że gigant z Cupertino może pokazać zaktualizowaną klawiaturę Magic Keyboard oraz nowość związaną z Apple Pencil. Wszystkiego dowiemy się już za kilka godzin.

Transmisja Apple Event: gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z Apple Event.

Majowy Apple Event rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie pokazywane online. Gdzie je oglądać? Wychodzimy z założenia, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, więc polecamy włączyć transmisję na oficjalnym kanale Apple na YouTube. A w zasadzie to nie musicie nawet otwierać nowej karty w przeglądarce, bo osadziliśmy okno z transmisją powyżej.

Z informacji udostępnionych przez Apple wynika, że transmisji z wydarzenia można również szukać na stronie apple.com oraz w aplikacji Apple TV. Każdy może więc oglądać prezentację nowych urządzeń w taki sposób, który jest dla niego najwygodniejszy, np. na którymś z najlepszych smartfonów.

Zestaw różnokolorowych modeli iPadów rozłożonych promieniście na ciemnym tle.
Fot. Apple / materiały prasowe

Jeśli nie macie możliwości śledzić opisywanego wydarzenia na żywo, nic nie szkodzi. Najważniejsze informacje dotyczące tego, co pokazało Apple, znajdziecie niebawem na naszym portalu.

Źródło: Apple. Zdjęcie otwierające: Wongsakorn Napaeng / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw