Laptop HP na drewnianym biurku z wyświetlonym obrazem koszykarza odbijającego piłkę, obok czerwony wazon i kolorowe zeszyty.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

HP Pavilion 15 to bardzo dobrze oceniany laptop. Teraz kosztuje poniżej 3000 złotych

2 minuty czytania
Komentarze

W ofercie sklepu Komputronik znajdziecie komputer, który nie tylko oferuje przyzwoitą specyfikację i jest właśnie sprzedawany w niższej cenie – ma także bardzo wysoką ocenę użytkowników (4,85/5). Sprawdźmy, jakie HP Pavilion 15 oferuje parametry i czego można się po nim spodziewać.

Laptop HP na drewnianym stole z wyświetlanym zdjęciem zachodu słońca nad spokojnym jeziorem.
Fot. HP / materiały prasowe

Laptopy w ofercie HP

Produkty HP obejmują wiele kategorii. Wśród nich istotną część stanowią laptopy, które przeznaczone są dla różnych grup docelowych i zaliczane do różnych półek cenowych. Wyższą półkę cenową zajmują laptopy z serii HP Spectre i HP Envy, jest też profesjonalna seria HP ZBook oraz HP Omen, która przeznaczona została dla graczy.

Niższą półkę cenową wypełniają laptopy z serii HP Pavilion – ich grupą docelową są użytkownicy domowi, studenci oraz wszelkie inne osoby poszukujące wszechstronnego laptopa do codziennych zadań w przystępnej cenie. Do nich zalicza się laptop, nie tylko świetnie się sprawdzi na co dzień, ale obecnie możecie kupić go w niższej cenie.

Co oferuje HP Pavilion 15?

Specyfikacja 15,6-calowego laptopa obejmuje procesor Intel Core i5-1235U, 16 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 512 GB, a to wszystko pracuje pod kontrolą systemu Windows 11 Home.

HP Pavilion 15 - komputronik
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Wysokie oceny mogą świadczyć o tym, że mamy do czynienia z urządzeniem niezawodnym, które oferuje bardzo dobry stosunek możliwości do ceny. Laptop powinien świetnie poradzić sobie z multimediami, przeglądaniem internetu oraz obsługą aplikacji biurowych.

Nie jest to sprzęt gamingowy (choćby z uwagi na zintegrowaną grafikę
Intel Iris Xe
), ale ​​16 GB pamięci RAM w połączeniu z szybkim dyskiem SSD o pojemności 512 GB zapewnią błyskawiczne ładowanie aplikacji i systemu oraz płynną pracę z wieloma programami jednocześnie. To sprawia, że HP Pavilion 15 będzie naprawdę uniwersalnym sprzętem.

Dwójka uśmiechniętych ludzi korzysta z laptopa, siedzą na żółtej kanapie; kobieta wskazuje na ekran, a mężczyzna patrzy na laptop.
Fot. HP / materiały prasowe

Warto też zwrócić uwagę na 15,6-calowy wyświetlacz Full HD, który zapewnia jasny i wyraźny obraz. Dzięki temu sprawdzi się podczas oglądania filmów, edycji zdjęć czy pracy z dokumentami.

Dodajmy tu dźwięk, pod którym podpisuje się Bang & Olufsen, podświetloną klawiaturę z wydzielonym blokiem numerycznym oraz elegancki wygląd – obudowa z tworzywa w kolorze srebrnym wygląda naprawdę dobrze w swojej półce cenowej. Dzięki aktualnej promocji laptop można obecnie kupić 400 złotych taniej. To świetna oferta dla osób, których budżet na nowy laptop ograniczony jest do 3000 złotych.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: HP / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw