Nowoczesny salon z włączonym telewizorem pokazującym zachód słońca, z miękkim oświetleniem, sofą, fotelikiem i dużymi oknami z zasłonami.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Promocje na produkty Govee w Komputronik. Inteligentne oświetlenie kupisz dużo taniej

2 minuty czytania
Komentarze

20 i 21 kwietnia rozegrany zostanie turniej Wingman Cup w grze Counter-Strike 2. Organizatorem tego wydarzenia jest GGDAB, a jednym ze sponsorów firma Govee. W związku z tym w ciągu najbliższych kilku dni kupicie wybrane produkty znanego producenta nawet o 10% taniej w internetowym sklepie Komputronik.

Produkty Govee taniej nawet o 10% w sklepie Komputronik

Strona internetowa Komputronik z promocją na produkty Govee, wyświetlającą hasło "ZGARNIJ OŚWIETLENIE 10% TANIEJ Z OKAZJI TURNIEJU GG.DAB". Na grafice widoczny nowoczesny pokój z dynamicznym oświetleniem LED i wyposażeniem gamingowym.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Jeśli marzyło się wam rozświetlenie swojego pokoju gamingowego – w internetowym sklepie Komputronik do 28 kwietnia trwa promocja na oświetlenie od firmy Govee. Wszystko to z okazji turnieju Wingman Cup w grze Counter-Strike 2, którego organizatorem jest GGDAB.

Aby skorzystać z promocji, przy finalizacji zakupów należy użyć kodu GOVEE10 – wówczas cena urządzeń objętych rabatem zostanie zredukowana o 10%. W przypadku niektórych paneli LED czy zestawów TV Backlight oznacza to oszczędności sięgające nawet 95 złotych.

Jakie produkty Govee znajdziesz w Komputronik?

Dwa zestawy oświetlenia LED RGB do telewizorów. Po lewej telewizor z dołączonymi światłami i aplikacją mobilną do sterowania kolorami, po prawej opakowanie produktu z trzema barwnymi lampami LED i zdalnym sterowaniem.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Wśród urządzeń objętych promocją znajdziecie wiele zestawów, które rozświetlą nie tylko pokoje gracza, ale również całe salony. Wszystko to za sprawą pasków LED wykorzystywanych między innymi w TV Backlight. Niemniej pełną listę sprzętów dostępnych w internetowym sklepie Komputronik znajdziecie poniżej:

  • Taśmy LED
  • Lampy LED
  • Panele LED
  • TV Backlight
  • Naświetlacze
  • Oświetlenie LED
  • Oświetlenie wnętrza samochodu

Wszystkie te urządzenia możemy zaklasyfikować do kategorii „inteligentne oświetlenie”, które w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze. W końcu jest to jeden z najłatwiejszych sposób na wniesienie kolorów i światła do różnego rodzaju pomieszczeń i przestrzeni.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Govee /materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw