Trzy inteligentne zegarki o różnych funkcjach na czarnym tle.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Garmin Fenix 7 za mniej niż 100 zł miesięcznie. Rewelacyjne smartwatche w atrakcyjnej ofercie

3 minuty czytania
Komentarze

Seria Fenix zawsze wyróżniała się wśród sportowych konstrukcji. Jeśli interesuje cię Garmin Fenix 7 lub Fenix 7X Solar, Komputronik przygotował atrakcyjną promocję. Z ratami 30x 0% urządzenia można mieć za mniej niż 100 zł miesięcznie.

Smartwatche Fenix 7 i 7X w ratach 30x 0%

Seria Garmin Fenix 7 oficjalnie
Fot. Garmin / materiały prasowe

Nasz partner przygotował świetną promocję dla osób planujących zakup sportowego smartwatcha. Polecane urządzenia są dostępne w ofercie 30 rat 0%. Oznacza to, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Tym sposobem można nabyć zegarki z zaskakująco niską opłatą miesięczną. W przypadku modelu Fenix 7 zainteresowani będą płacić jedynie 73,30 zł miesięcznie. W przypadku modelu Fenix 7X Solar raty wynoszą 84,97 zł.

Garmin Fenix 7 i 7X Solar – najważniejsze cechy i różnice

Zegarek sportowy Garmin na białym tle, z wyświetlaczem pokazującym parametry wytrzymałości, odsetek pozostałej energii, tempo biegu i tętno.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Polecane smartwatche to sprzęty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki uszczelnionej konstrukcji (10 ATM) zegarki przetrwają każdy, nawet najcięższy trening. Urządzenia serii Fenix łączą się z licznymi systemami satelitarnymi, dzięki czemu lokalizacja powinna być wyjątkowo dokładna. Na wyposażeniu znalazło się też wiele przydatnych trybów sportowych.

Fenix 7 oferuje wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, podczas gdy model 7X Solar wyposażono w nieco większy ekran o przekątnej 1,4 cala. Oba modele korzystają z technologii transflektywnej MIP (Memory-In-Pixel), która zapewnia doskonałą czytelność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Dodatkowo funkcja Always-On Display gwarantuje, że informacje są zawsze wyświetlane na ekranie.

Największą różnicą modelu Fenix 7X Solar jest czas pracy. Urządzenie wykorzystuje energię słoneczną, aby zapewnić jeszcze dłuższe działanie. Korzystając z modułu lokalizacji, tańszy zegarek zaoferuje maksymalnie 57 godzin działania. W przypadku modelu 7X Solar czas wydłuża się do nawet 89 godzin. Urządzenia współpracują z iOS i Androidem, więc smartwatcha można używać z małym smartfonem iPhone 13 Mini, czy tanim urządzeniem z systemem Google.

Garmin Fenix 7 i 7X Solar – opinie użytkowników

Czarny sportowy zegarek GPS marki Garmin z cyfrowym wyświetlaczem pokazującym godzinę 10:10 oraz różne metryki fitness, takie jak kroki, tętno i VO2 max, na białym tle.
Fot. Garmin / materiały prasowe

Zegarki Garmin Fenix 7 i 7X Solar nie są najtańszymi modelami, ale sprzęty cieszą się świetnymi opiniami użytkowników. Według wielu Fenix 7 to najlepszy smartwatch. Poniżej przeczytasz komentarze opublikowane w sklepie Komputronik (pisownia oryginalna).

Wybór padł na Garmina, po tym, jak pooglądałem/poczytałem testy. Super mi się podoba, ma czytelny ekran, wszystko wizualnie bez udziwnień, ale prosto elegancko i czytelnie. Zegarek ma tonę funkcji – obsługa na szczęście jest dużo prostsza, niż oczekiwałem.

Ocena 5/5 (Fenix 7)

Wybrałem go, bo nie lubię półśrodków i wolę wydać raz porządnie i mieć urządzenie oferujące wszystkie funkcje, a korzystam z mnóstwa różnych. Do treningów na siłowni, roweru i biegania ekstra, pływanie też bez zarzutu. Jakość spasowania i solidność to duży atut. Zegarek przypomina wyglądem dawne zegarki sportowe takich marek jak choćby G-Shock. Co mi osobiście bardzo odpowiada.

Jeśli chodzi o system operacyjny, to wszystko ładnie działa. Czytelne sterowanie, bardzo czuły ekran, bezproblemowo całość paruje się czy to na iPhone, czy Androidzie. Zero problemów z apką. Super, że ma też ładowanie ze słońca, pomiar saturacji i jeszcze całkiem dobry ekran. Poza tym to, co też ważne – czas pracy na baterii, szczególnie w trybie zegarka dziesiątki, normalnie ok miesiąca. Przy treningach kilka dni. To i tak dobry wynik.

Ocena 5/5 (Fenix 7X Solar)

Zdjęcie otwierające: Garmin / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw