Reklama smartfonów Oppo z wizerunkiem trofeum Ligi Mistrzów UEFA, otoczona neonowymi liniami na ciemnym tle.
LINKI AFILIACYJNE

Plus i OPPO uruchamiają specjalną promocję. Klienci mogą pojechać na finał Ligi Mistrzów 2024

2 minuty czytania
Komentarze

Operator Plus oraz OPPO wystartowali ze specjalną promocją, w której można wygrać bilety na finał Ligi Mistrzów. Co więcej, razem z biletami na samo wydarzenie sportowe, dostaje się także bilety lotnicze, zakwaterowanie w luksusowym hotelu oraz przejazd na sam mecz. Dla fanów piłki nożnej to więc naprawdę ciekawa oferta. Jak można dostać takie bilety?

Plus i OPPO z wyjazdem na finał Ligi Mistrzów

Reklama telefonów komórkowych marki OPPO w połączeniu z operatorem sieci komórkowej Plus, promująca konkurs, gdzie nagrodą jest wyjazd na finał Ligi Mistrzów. Na plakacie widoczne są modele telefonów z logo UEFA Champions League oraz informacje o organizatorze konkursu, Loyalty Point Sp. z o.o.
Fot. Plus / materiały prasowe

Można oglądać mecze na 55-calowym telewizorze, siedząc wygodnie na kanapie, ale można też wyjechać na finał Ligi Mistrzów. Ten odbędzie się 1 czerwca tego roku w Londynie na stadionie Wembley. Z tej okazji operator wystartował z ciekawą promocją, gdzie odpowiadając na specjalne pytanie oraz kupując jeden ze smartfonów OPPO, można wygrać bilety na ten wyjątkowy mecz.

Dwa smartfony umieszczone jeden nad drugim z kamerami skierowanymi w stronę widza na tle gradientu niebiesko-fioletowego.
Fot. OPPO / materiały prasowe

To jednak nie wszystkie przewidziane nagrody, ponieważ wśród uczestników zostaną także rozdane słuchawki OPPO Enco Buds2 Pro (50 par) oraz 30 voucherów do sklepu R-GOL o wartości 200 zł każdy. Pierwsze co trzeba zrobić, to zastanowić się nad pytaniem: Jaki jest Twój okrzyk radości, gdy Twoja drużyna strzeli gola?

Jak wziąć udział?

Reklama promocyjna oferująca wygranie wyjazdu na finał Ligi Mistrzów przy zakupie produktów OPPO w sieci Plus, pokazująca smartfon OPPO i puchar Ligi Mistrzów, oraz informacje o dodatkowych nagrodach takich jak słuchawki OPPO i vouchery do sklepu R-GOL.
Fot. Plus / zrzut ekranu

Promocja trwa do 14 maja tego roku i przed przystąpieniem warto zapoznać się z jej regulaminem. Żeby mieć szansę na wygraną i pojechać na finał Ligi Mistrzów, należy spełnić poniższe warunki:

 • Kupić w salonie Plusa lub na plus.pl jeden ze smartfonów objętych promocją:
  • OPPO Reno10 Pro 5G
  • OPPO Reno10 5G
  • OPPO A98 5G
  • OPPO A79 5G
 • Aktywować smartfon, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć wymagane dokumenty
 • Odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Jaki jest Twój okrzyk radości, gdy Twoja drużyna strzeli gola?”

Jak więc widać, oprócz zakupu samego smartfona, przyda się także spora doza kreatywności. Udzielając ciekawej odpowiedzi, możemy w końcu zwiększyć swoje szanse na wygraną. Warto więc spróbować i to nie tylko w sytuacji, kiedy jesteśmy fanami sportu. Do tego dobrze też sprawdzić, jaki smartfon do 1000 zł warto kupić, a także porównać oferty w naszym rankingu abonamentów komórkowych oraz zestawieniu ofert na kartę.

Źródło: informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Plus / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw