Trzy smartfony Samsunga różnych kolorów, umieszczone pionowo z aparatem skierowanym na widz, na białym tle z efektem rozbryzgującej się wody.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Promocja na modele Samsung Galaxy A55 lub A35. Można zyskać 300 złotych

3 minuty czytania
Komentarze

Komputronik uruchomił promocję, w której można kupić najnowszego przedstawiciela serii Galaxy A, a konkretnie model Samsung Galaxy A55 lub Galaxy A35. Obydwa się ciekawymi propozycjami wśród smartfonów kosztujących około 2000 złotych. Niższa cena zostanie uzyskana, jeśli zdecydujecie się oddać stary sprzęt (warty minimum 100 złotych). Wtedy do nowego zakupu naliczony zostanie nie tylko rabat w wysokości kwoty wyceny sprzętu, ale też dodatkowe 300 złotych. Sprawdźmy szczegóły.

Dwa smartfony z tylnym aparatem potrójnym, jeden w kolorze białym, drugi w kolorze złotym, na abstrakcyjnym tle z niebiesko-zielonymi i niebiesko-białymi grafikami.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Jak wziąć udział w promocji?

Akcja trwa do 21 kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Aby z niej skorzystać, trzeba przyjść do salonu ze starym smartfonem. Komputronik nie tylko go odkupi, ale dołoży rabat w wysokości wartości starego sprzętu i dodatkowo 300 złotych. Szczegóły możecie sprawdzić w regulaminie promocji Akcja Specjalna Trade In – Ekstra Bonus przy zakupie Samsung Galaxy A35/Galaxy A55.

Jakie sprzęty kwalifikują się do oddania? W regulaminie stwierdzono, że:

Promocja polega na tym, że klient dokonujący zakupu Samsung Galaxy A35 lub Galaxy A55 objętego promocją ma możliwość uzyskania dodatkowego rabatu 300 zł, jeżeli zdecyduje się na skorzystanie z usługi odkupu swojego dowolnego urządzenia w systemie Foxway o wartości min. 100 zł. O możliwości odkupu sprzętu, tym samym skorzystania z promocji decyduje obecność urządzenia w wyszukiwarce systemowej Foxway w chwili procesowania odkupu. Szczegóły u sprzedawcy.

Regulamin promocji

Jeśli chcecie sprawdzić, na jaką kwotę może zostać wyceniony wasz stary smartfon, zajrzyjcie na stronę Programu Odkup.

Dodatkowe warunki promocji

Korzystając z akcji promocyjnej w ramach programu odkupu, nabywca otrzyma od organizatora kartę podarunkową, którą może wykorzystać jedynie przy zakupie nowego urządzenia, tj. Samsung Galaxy A35 lub Galaxy A55 z oferty Komputronik. Wartość karty będzie wynosić 300 zł + min. 100 zł za odkupione stare urządzenie, które zostało wycenione w ramach procesu odkupu.

Warto dodać, że nie można wziąć udziału w Promocji na podstawie zakupu, który nie jest dokonywany w charakterze konsumenta. Chodzi tu o zakupy na firmę, wymagające wystawienia faktury VAT albo sytuacji, gdy kupujecie telefon w celu odsprzedaży. Wtedy organizator ma prawo odmówić sprzedaży na promocyjnych warunkach, wstrzymać realizację takiego zakupu albo też domagać się zapłaty ceny za produkty z pominięciem promocyjnych warunków.

Modele objęte promocją: Samsung Galaxy A55 i A35

Galaxy A55 5G to smartfon z wyświetlaczem Super AMOLED o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Dostał procesor Exynos 1480 i akumulator o pojemności 5000 mAh, ładujący się z mocą 25 W. Model ma ramkę z metalu, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

W kwestii fotograficznej Galaxy A55 5G dostał 50 MP aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu oraz przysłoną f/1.8, a do tego 12 MP aparat szerokokątny (f/2.2) oraz 5-megapikselowy do makro. Za selfiki odpowiada 32 MP aparat do selfie (f/2.2). Jego cena przed promocją to 2099 złotych

Pod wieloma względami Galaxy A35 jest podobny do Galaxy A55. Dostał tak sam wyświetlacz i taką samą baterię – o równie słabej mocy ładowania. Wygląda podobnie do starszego brata, choć jego ramka nie jest z metalu, tylko z plastiku.

W Galaxy A35 znalazł się Exynos 1380, znany z ubiegłorocznego Galaxy A54. Smartfon ten dostał też mniej pamięci RAM, a konkretnie 6 GB. Zestaw tylnych aparatów jest podobny, ale A35 GB ma słabszy aparat przedni. Smartfon ten kosztuje 1649 złotych.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe, montaż Krzysztof Wilamowski

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw